Ceturtdaļfinālā ar divām spēlēm nepietiek

Svētdien Latvijas telpu futbola virslīgas ceturtdaļfinālā “Jēkabpils lūši/Ošukalns” aizvadīja otro maču pret “FK Tukums 2000/TSS”.
   Pirmajā mačā mājās pirms divām nedēļām jēkabpilieši uzvarēja ar 7:1. Atbildes spēlē Tukumā jau pirmajā minūtē vadībā izvirzījās tukumnieki. Pirmā puslaika vidū viņi vēlreiz pārspēja jēkabpiliešu vārtsargu, bet 14. minūtē Dmitrijs Kuzmins vienus vārtus viesiem atguva. Pārtraukumā ejot, rezultāts bija 2:1 mājinieku labā.
     Pēc atpūtas 23. minūtē 2:2 panāca  Oskars Ikstens, bet vēl pēc 30 sekundēm mājinieki neveiksmīgi bumbu ieraidīja savos vārtos, un “lūši” pirmo reizi izvirzījās vadībā ar 3:2. Drīz vēl vienus vārtus guva O. Ikstens un jau 4:2 viesu labā. Turpinājumā labāk spēlēja mājinieki, kam zaudējums  šajā mačā nozīmētu izstāšanos no turnīra. Viņi sešu minūšu laikā guva četrus vārtus, panākot 6:4 un  uzvaras kausus noliecot savā pusē. Pēdējā minūtē jau pieminētais O. Ikstens guva savus trešos vārtus mačā, bet ar to bija par maz, lai glābtu spēli. "Jēkabpils lūši/Ošukalns" piekāpās ar 5:6, un tagad viss izšķirsies trešajā abu komandu duelī, kas notiks Jēkabpilī. Tā uzvarētājs iekļūs pusfinālā un turpinās cīņu par medaļām. Mača norises laiks pagaidām vēl nav zināms.