Cik laba ideja ir naudas aizdevums Ziemassvētkos?
Apmaksāts raksts

Ziemassvētkos gribas, lai viss notiek ideāli, un neviens cilvēks nevēlas piedzīvot pēkšņas naudas grūtības. Taču svētku laikā tēriņi ievērojami pieaug, un reizēm rūpīgi saplānotam svētku budžetam ir nepieciešama palīdzība no malas. Ja naudas pietrūkst, var apsvērt aizņemšanos, bet patēriņa kredīts jāizmanto uzmanīgi un atbildīgi. Lasi šajā rakstā, kā aizņemties svētku sezonā!
 
Aizdevums svētkos vai aizdevums svētkiem?
Ja Ziemassvētkos rodas nepieciešamība pēc papildu naudas, viens no iespējamiem risinājumiem ir patēriņa kredīts - ilgtermiņa kredīts privātajam patēriņam, ar lielu kredītlimitu un garu atmaksas termiņu. Taču viena lieta ir aizdevums lieliem un svarīgiem izdevumiem, un pavisam cita - kredīts svētku organizēšanai un dāvanu iegādei. 
 
Aizņemties izklaidei nav ieteicams nevienā sezonā, taču pieteikties kredītam, lai segtu citas izmaksas, ir iespējams arī Ziemassvētkos. Ja ir sanācis iztērēt pārāk daudz dāvanām, svētku mielastam un citiem patīkamiem sīkumiem, aizdevums var palīdzēt tikt galā ar neieplānotām situācijām, piemēram:
 • auto remontu;
 • medicīniskajām problēmām.
 
Ilgtermiņa kredītu var izmantot arī citiem tēriņiem, piemēram, aviobiļešu iegādei, lai sagaidītu svētkus kopā ar visu ģimeni. Papildu nauda var būt noderīga arī tad, ja steidzami jādodas ārzemēs pie saslimuša radinieka, bet liekas naudas bankas kontā nav, jo viss ir iztērēts Ziemassvētku svinībām. 
 
Aizņemšanās iemeslu var būt daudz, un tieši tāpēc vērts izvēlēties aizņēmējam draudzīgu kredīta veidu, kas ir piemērots izmantošanai dažādās situācijās.
 
3 iemesli, kāpēc patēriņa kredīts ir optimāls aizdevuma veids Ziemassvētkos
Patērētāju kreditēšanas nozarē ir daudz dažādu aizdevumu, un dažkārt vienai un tai pašai situācijai ir piemēroti gan īstermiņa, gan ilgtermiņa aizdevumi. Tā kā nevienam negribas uzsākt jauno gadu ar nestabilu finanšu situāciju, Ziemassvētkos labāk izvēlēties drošākus aizdevumus.
 
Ir vismaz trīs iemesli, kāpēc svētku laikā ir vērts izvēlēties ilgtermiņa aizņemšanos:
 1. Daudziem patēriņa kredītiem ir plašas kredītlimita robežas, un ilgtermiņā var aizņemties arī salīdzinoši nelielu summu, piemēram, dažus simtus eiro. Aizņēmējam ir vieglāk noteikt sev piemērotāko atmaksas termiņu, tāpēc ka patēriņa aizdevums nav pilnā apjomā jāsedz jau no nākamās algas;
 2. Patēriņa kredītam ir garš atmaksas termiņš, bet ikvienam aizņēmējam ir tiesības atmaksāt kredītu ātrāk nekā ir noteikts kredītlīgumā. Salīdzinājumā ar ātrajiem kredītiem, patēriņa aizdevums ir drošāks aizņēmēja maciņam - ja finanšu iespējas atļauj, kredītsaistības var segt pirms termiņa, ja budžetā nav lieku līdzekļu, var veikt nelielus ikmēneša maksājumus;
 3. Latvijā patēriņa kredītus piedāvā ne tikai bankas, bet arī nebanku kredītdevēji. Ir ne mazums iemeslu izvēlēties tieši nebanku piedāvājumu - to ir vairāk, tos var noformēt tiešsaistē, un tos var saņemt jau pieteikšanās dienā. Pieteikšanās un naudas saņemšanas sistēma patēriņa kredītiem lielākoties ir tādi pati kā īstermiņa aizdevumiem.
 
Lai aizņemtos patiešām izdevīgi, ir jāsalīdzina vismaz trīs - četri kredītu varianti. Kredītu salīdzināšanai izmanto speciālu platformu - Netcredit.lv vietni, kur ir apkopoti visi nebanku patēriņa kredīti Latvijā.
 
Salīdzini, izvēlies, aizņemies
Ja Tev ir nepieciešams specifisks patēriņa kredīts, piemēram, patēriņa kredīts ar sliktu kredīvēsturi vai bez galvojuma un ķīlas, Netcredit.lv platformā piemērotāko piedāvājumu atradīsi pāris minūšu laikā. Lietotāju ērtībai visi aizdevumi ir apvienoti salīdzināšanas tabulās, ko var pielāgot savām vajadzībām, izmantojot atlases filtrus.
 
Iemesli, kāpēc Ziemassvētkos ir nepieciešams patēriņa kredīts, var būt dažādi, bet ikvienam aizņēmējam ir vajadzīgs drošs un draudzīgs aizdevums. Ienāc Netcredit.lv platformā un salīdzini visus piedāvājumus vienuviet!

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

 1. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 1 gada

  Es katr reiz pirms Ziemssvēkim aizņemas, bet pirms Jaungad atkal vis atdo.

  Atbildēt

Pievienot komentāru