Cik maksā īstermiņa naudas aizdevumi
Reklāmraksts

Katrai situācijai ir savs risinājums, taču ne vienmēr tas ir patīkams. Apstākļos, kad rodas steidzami izdevumi, kredīts ir viena no iespējām. Ja nav pārliecība, ka to varēs atmaksāt, tas ir slikts variants, jo par kredītu ir jāmaksā procenti un ir jādomā citas iespējas.
   Šķietami lēti naudas aizdevumi uz īsu termiņu Latvijā ir pieejami, taču tikai pie nosacījuma, ka parāds tiek atmaksāts laikus. Ar lētu mēs šajā gadījumā saprotam tādu kredītu par kuru nav jāmaksā procenti vai komisijas maksa vai maksājums ir simbolisks. Ja parāds netiek atlīdzināts laikus, ir jārēķinās, ka nāksies par savu aizmāršību vai bezatbildību maksāt augstu cenu. Vairumā gadījumu ātro kredītu pagarināšana izmaksā vismaz 10% no parāda summas. Par šādu cenu kreditori ir gatavi pagarināt parāda atmaksu uz vienu mēnesi. Salīdzinot ar banku aizdevumiem tas ir ļoti daudz, taču neviens jau neliek ņemt. Īstermiņa aizdevumi ir paredzēti kā ārkārtas risinājums cilvēkiem, kas to var atļauties. Pirms aizņemties ļoti rūpīgi izvērtējiet savas finansiālās iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemieties atbildīgi. 
 
Aizdevumu izmaksas 
 
Īstermiņa kredīti internetā ir salīdzinoši dārgi tiem cilvēkiem, kas tos vēlas izmantot regulāri. Pirmajā reizē vairāki uzņēmumi piedāvā aizņemties bez komisijas un bez procentiem uz laiku līdz vienam mēnesim. Ja mēnesis nav pietiekami ilgs termiņš, tiek piedāvāts ņemt kredītu uz gadu vai pat trīs gadiem, taču finansiāli tas nav izdevīgi. Cilvēkiem, kam vajadzīgi ilgtermiņa kredīti ir jādodas uz banku un jāmēģina vienoties par aizdevumu bez ķīlas. Interneta aizdevumi ir izdevīgi tikai tiem, kas to izmanto kā īslaicīgu risinājumu. 
 
Standarta procentu likme mazajiem kredītiem ir vidēji 10% mēnesī. Ja pierēķina vēl citas izmaksas un skatās gada procentu likmi, tad izmaksas var viegli sasniegt vairāk kā divsimts procentus gadā. Pieņemot, ka par aizdevumu pārmaksāsiet dubultā ir skaidrs, ka tas nav izdevīgi un ir jāmeklē cits risinājums. Tiem cilvēkiem, kas nav droši par savām vajadzībām, t.i. to, cik liels aizdvums būs vajadzīgs būtu jātiek ar šo jautājumu skaidrībā vēl pirms pieteikuma anketas aizpildīšanas. Lai arī atsevišķos uzņēmumos tiek piedāvāts overdrafts jeb kredītlīnija, tomēr  nepieredzējušiem cilvēkiem tas var radīt nevēlamas sekas. Kredītlīnija savā būtībā ir līdzīga kredīkartei, jo procenti ir jāmaksā par reāli iztērēto. Uz rokas karte netiek dota, taču ir pieejams noteikts kredītlimits, ko var pārskaitīt uz savu bankas kontu. Tas var radīt vēlmi tērēt vairāk kā reāli varat atļauties, jo iespējas, kā naudu iztērēt ir visdažādākas. Šī iemesla dēļ gan kredītkartes, gan overdrafti ir paredzēti tikai tiem, kuri reāli ir spējīgi noturēt finanšu disciplīnu. 
 
Varam secināt, ka galvenās izmaksas īstermiņa aizdevumiem rada a) nepareiza izvēle (dārgāks aizdevums), b) pārāk ilgs termiņš (virs viena mēneša), vai c) vēlme izmantot mazos kredītus ilgtermiņa vajadzībām. Ja pirmo kļūtu var novērst vienkārši salīdzinot piedāvājumus, tad otrais un trešais ir saistīts ar naudas plūsmas problēmām, ko vajadzētu novēst laikus, lai vēlāk nerodas problēmas. Neviens naudas kredīts nav ilglaicīgs risinājums. Aizņemšanās ir kā plāksteris, kuru kādā brīdī ir jāplēš nost un ir būtiski, lai finanšu rētas būtu sadzijušas un nerodas vaļējs ievainojums, kas liek noasiņot ģimenes budžetam. 
 
Papildus informācija 
 
Cilvēkiem, kas vēlas iegūt detalizētu informāciju par dažādiem īstermiņa aizdevumiem, ir vērts ielūkoties portālā CREDITS. Aizdevumu salīdzināsana palīdz nodrošināt, ka lēmums tiek pieņemts izsvērts, balstoties uz kredītu izmaksām un citiem būtiskiem nosacījumiem. Credits.lv ir paredzēts cilvēkiem, kas ciena savu laiku, plāno izmantot interneta kredītus un vēlas aizņemtis lētāk. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Amandahollis
    Amandahollis
    pirms 1 mēneša

    Sveiki visiem, esmu pazaudējis naudu tik daudziem uzņēmumiem, kuri apgalvoja, ka ir īstie aizdevēji, taču visi mani centieni ir bijuši veltīgi, esmu zaudējis vairāk nekā 3500 eiro viltus aizdevējiem, kuriem apgalvo, ka viņi nav tādi, kādi viņi ir. Līdz brīdim, kad mans draugs iepazīstināja mani ar pareizo aizdevēju, ar kuru es sazinājos, un es veiksmīgi saņēmu no viņiem aizdevumu tikai 48 stundu laikā, es ieteiktu ikvienam, kurš meklē aizdevumu, nebaidoties sazināties ar viņiem pa e -pastu: lapofunding960@gmail.com Whatsapp +447883183014

    Atbildēt

Pievienot komentāru