Dambretistus un šahistus aicina pilsētas vienotības simboliskais sporta pasākums – Jēkabpils–Krustpils turnīrs
Valerjans Vizulis, turnīra tiesnesis (tel. 29864245)

Viens no galvenajiem un lielākajiem intelektuālo sportu pasākumiem Jēkabpilī kārtējo reizi  sapulcinās lielu skaitu meistarīgu šahistu un dambretistu, tostarp arī tādus, kuriem intelektuālais sports ir hobijs un iespēja satikt domubiedrus un draugus. Tiks gaidīti arī tādi spēlētāji, kuri nav startējuši daudzus gadus vai kuri beidzot nolēmuši pirmo reizi pārbaudīt sevi sacensībās. Tra­dīciju un ilgtspēju turnīram nodrošina laikraksta «Brīvā Dau­gava» atsaucība un izpratne par nepieciešamību atbalstīt prāta sportu. 
 
    Iepriekšējā gada turnīrā Krustpils puses gan šahisti, gan dambretisti pārliecinoši uzvarēja konkurentus no Jēkabpils. Tas būs papildu iemesls konkurentiem ar sportisku azartu mesties bezkompromisa cīņā, lai revanšētos par neveiksmēm. Tātad gaidāma ierasti spraiga sacensība starp abu Daugavas krastu sportistiem. 
     Turnīra vēsture ir tik gara, ka ir nomainījušās vairākas paaudzes spēlētāju, bet pamatjautājumi daudzu gadu garumā ir palikuši  tie paši.  Kura puse uzvarēs? Kuru komandu līderi būs veiksmīgākie? Vai neparādīsies talants, kurš pārspēs pieredzējušo meistaru rezultātus? Kas būs spēcīgākais individuālajā vērtējumā kat­rā sporta veidā? Kuri izcīnīs laikraksta «Brīvā Dau­gava» vērtīgās balvas? 
    Turnīra dalībniekiem bez sportiskās cīņas vēl nāk klāt gandarījums par  iespēju tikties ar domubiedriem, dalīties iespaidos par citiem startiem, apmainīties ar jaunumiem savā sportā vai vienkārši satikt senu labu paziņu, kurš nereti nav sastapts veselu gadu.
Šogad, respektējot valsts sacensību kalendāru, lai sportistiem nenāktos izlaist Latvijas čempionāta spēles, mūsu pilsētas tradicionālais turnīrs norisināsies divās dienās.
    Šahisti sacentīsies 17. novembrī. Ierašanās plkst. 9.30 Jēkabpils Sporta centra šaha zālē. Dambretisti spēlēs 18. novembrī. Ierašanās plkst. 9.30 Jēkabpils Sporta centra šaha zālē.
     Tādējādi tiem sportistiem, kuriem interesē abi sporta veidi, būs iespēja startēt abos. Sacensības noslēgsies pirms lielajiem pilsētas svētku pasākumiem, lai katrs sportists varētu izbaudīt arī tos.
 
Valerjans Vizulis,  turnīra tiesnesis (tel. 29864245)
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. jautājums
    jautājums
    pirms 7 mēnešiem

    Vai D.Reizniece arī piedalīsies ?

    Atbildēt

Pievienot komentāru