Darbi norit arī ārpus lielajiem projektiem
SARMĪTE RUTKA

SARMĪTE RUTKA
Kā zināms, Jēkabpilī vienlaicīgi tiek īstenoti vairāki lieli ielu rekonstrukciju projekti, kuros iekļauta arī vairāku skvēru pārbūve. Pilsētas pašvaldības būvniecības nodaļas vadītājas vietniece Kristīne GARDE informē, ka bez šiem projektiem notiek arī dažādi mazāki labiekārtošanas un remontu darbi. Lielākais no tiem bija jaunās velotrases izbūve pilsētas centrā. Tas jau ir pabeigts un objekts tiks nodots svinīgā pasākumā pilsētas svētku laikā. Vēl svētkos atklāšanas brīdi piedzīvos arī mūsu sadraudzības pilsētas Azerbaidžānā soliņš uz Daugavas dambja. 
      Līdz pilsētas svētkiem būtu jāpabeidz arī remontdarbi Palejas ielas skvērā, - stāsta K. Garde. - Šeit SIA “D.D. Stars” klāj celiņus. Skvēra plānojums un celiņu konfigurācija nav mainīta, tiem būs tikai cits segums. Vēl šovasar plānojam pabeigt divu autostāvlaukumu izbūvi. Darbi jau rit pilnā sparā pie Jēkabpils katoļu baznīcas Zemgales ielā. Tāpat arī tiks asfaltēts laukums pie PII “Kāpēcītis” Palejas ielā, kur tas gadiem ir bijis ar šķembu segumu un jau ilgstoši tur bijušas lietus ūdens noteces roblēmas.
   Speciāliste informē, ka pirms mēneša pabeigts vēl viens liels objekts – suņu pastaigu laukuma labiekārtošana Mežaparkā. Pērn tur tika uzstādīts nožogojums un ierīkots apgaismojums, bet šogad – nobruģēts laukums, uzstādīta nojume un pārvietojamās suņu trenēšanas iekārtas. Šis ir publiki pieejams suņu pastaigu un adžiliti treniņu laukums, kurp ar savu mīluli drīkst doties ikviens jēkabpilietis, bet pašvaldība pašlaik veic tirgus izpēti, lai slēgtu līgumu ar turpmāko šī laukuma apsaimniekotāju.
 
D. GAGUNOVA foto
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru