Darbi Pasta ielā notiek atbilstoši grafikam
INESE ZONE

No 18. jūlija sakarā ar Pasta un Ausekļa ielas rekonstrukcijas darbiem satiksmei pilnībā slēgta visa Pasta iela, kā arī tāpat kā līdz šim Zaļā iela. Ausekļa ielā plānotais ierobežojuma laiks ir  līdz 15. augustam, savukārt Pasta ielā – līdz 30. novembrim. Apbraucamie ceļi ir Rūdolfa Blaumaņa iela un Andreja Pormaļa iela. BD lasītāji interesējas, cik tālu tikts ar darbiem, kādas komunikācijas nomainīs, kuras atstās neskartas, kas vēl jādara, vai paspēs izdarīt visu plānoto, un būvnieki –SIA «Ošukalns» – varēs izpildīt solījumu līdz ziemai uzklāt pirmo asfalta kārtu? 
Kā stāsta attīstības un investīciju nodaļas projekta vadītāja Egija Sniedzīte, darbietilpīgākais uzdevums ir jaunu tīklu ieguldīšana un pieslēgumu izbūve līdz īpašumu robežām tiem klientiem, kuriem šis pieslēgums centralizētajiem ūdensapgādes tīkliem līdz šim nav bijis.  Arī Pasta ielas krustojumos ar šķērsielām jābūvē pieslēgumi pie esošajiem tīkliem. Līdz septembra vidum plānots pabeigt visus apakšzemes darbus saistībā ar tīklu izbūvi, pēc tam uzsāks brauktuves seguma ieklāšanu, un tas esot pamats tam, lai izpildītu sacīto, ka līdz ziemas sākumam visā ielā būs ieklāta pirmā asfalta kārta. 
– Šobrīd Pasta ielas vienā posmā jau ierīkota lietus ūdens un sadzīves kanalizācija, ūdensvads, ieguldīti elektrības un sakaru kabeļi, četrām mājām  tiks pievienota centralizētā siltumapgāde, – stāsta E. Snie­dzīte.
Viņa informē, ka no Pas­ta ielas daļas, kur noņemts segums, demontēts vēsturiskais bruģis (aptuveni 750 m2) un nogādāts uz pašvaldības noliktavu, kā to noteikusi Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde. Šo­brīd neesot zināms, cik bruģa kopumā būs Pasta ielā, jo tas vēl nav atsegts visā ielas garumā. Kad tas būs zināms, varēs lemt, vai to izmantot kādu labiekārtošanas darbu veikšanai vēsturiskajā centrā, kā to pēc bruģa kvalitātes novērtēšanas iesaka izmantot Na­cionālā kultūras mantojuma pārvalde.
Projektā paredzēts atjaunot arī Ausekļa ielu, kur arī turpinās inženiertīklu izbūves darbi. E. Sniedzīte stāsta, ka ir izveidots pagaidu ierakums pie Brīvības ielas, kas šobrīd nedaudz traucē autobraucējiem. Taču to tagad neesot jēgas asfaltēt, jo to paplašinās, būvējot nākamos pieslēgumu posmus. Ausekļa ielas rekonstrukcijas gaitā plānots to noasfaltēt, ierīkot ietvi ēku pāra numuru pusē un apgaismojumu. Pabeidzot darbus, noasfaltēs arī izrakto Brīvības ielas brauktuves daļu.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (9)

 1. vērotājs
  vērotājs
  pirms 1 gada

  JL - Sniedzīte- “Šis bruģis ir demontēts un nogādāts teritorijā, kas ir apsargāta un slēgta."Vot i mini. Paslēpes. Savukārt BD tā pati Sniedzīte saka, ..., " demontēts vēsturiskais bruģis (aptuveni 750 m2) un nogādāts uz pašvaldības noliktavu" Durdoms kaut kāds. Ja saka, tad saka vienu, nevis te taisa paslēpes priekš maziem bērniem.

  Atbildēt
 2. Izsmiekls
  Izsmiekls
  pirms 1 gada

  Otkati turpinās. Te ielas noasfaltē, te atkal visu uzar un lej par jaunu.

  Atbildēt
 3. he he
  he he
  pirms 1 gada

  Kamēr citur pa desmit reizēm frišina, citas ielas remontu nav ne reizi redzējusi.

 4. Jefs
  Jefs
  pirms 1 gada

  Turpinās, turpinās darbi, vienu dienu skatījos ar šausmām, ka tikai ekskavarots ar kausu neaizķer kādu būdiņu un nesagāž, tad būs ziepes.

  Atbildēt
 5. ak vai
  ak vai
  pirms 1 gada

  Skatos fotkā un arī klātienē, Ošukalnam ir tādi kadri, kas tikai stāv un skatās. Nez kam tādi bezģeļņiki tur vajadzīgi?

  Atbildēt
 6. ev
  ev
  pirms 1 gada

  Ja stāv, tad labi,švakāk ja slīpi.

 7. to ev
  to ev
  pirms 1 gada

  Nekā tu no dzīves nejēdz. Labāk lai labi karājas, nekā sūdīgi stāv. :DDD

 8. ev
  ev
  pirms 1 gada

  Var jau būt, ka Tev taisnība, bet te viena kundze nosodoši izsakās, ka stāv un neko nedara - tas arī ir šausmīgi.DDD

 9. to ev
  to ev
  pirms 1 gada

  Stāv un vaktē, lai garāmgājēji nebāž savus garos degunus objektā, ka atkal kāds kaut ko neierauga.

Pievienot komentāru