Darbs pie skolēnu ēdināšanas iepirkuma izrādījies sarežģīts
INESE ZONE

BD interesējās, kā Jēkabpils pašvaldībai sokas ar iepirkumu skolēnu ēdināšanai.  Kā zināms, nākamajā mācību gadā brīvpusdienas varēs saņemt bērni no 1. līdz 9. klasei, un pašvaldība solīja, ka meklēs iespēju, kā nodrošināt tādu piedāvājumu, lai bērni brīvpusdienas tiešām apēd. Nav noslēpums, ka līdz šim tas tā nav.  Jēkabpils pašvaldības Izglītības pārvaldes vadītājs Juris Līcis stāsta, ka ir izstrādāta iepirkuma dokumentācija un jau bija izsludināts iepirkums, bet nācies to pārtraukt, jo tehnoloģiskajās kartēs bija jāveic izmaiņas. 
– Ir vairāki nosacījumi, kas ir jāievēro. Tā ir ēdienu izvēles iespēja, zaļais iepirkums un produktu sezonalitāte. Tagad tiek strādāts pie iepirkuma dokumentācijas, un tuvākajā laikā konkurss tiks atkal izsludināts. Ja ir izmaiņas, ja pretendenti saskata kādas lietas, kas nav atbilstošas, tad mums tas ir jāmaina. Piemēram, ja viena skola vēlas sarkanās bietītes nomainīt pret citu analogu produktu, tad tās jau ir būtiskas izmaiņas, – saka Juris Līcis.
Domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis stāsta, ka iepirkums ir sarežģīts. 
– Tā kā nodrošināsim ēdināšanu no 1. līdz 9. klasei, gribam, lai tas sasniedz mērķi, lai bērni tiešām paēstu. Atšķirībā no tā, kā bija iepriekš: nevis pretendenti iesniedz savas tehnoloģiskās kartes – savu piedāvājumu, ko viņi dos ēst, bet mēs pirmo gadu paši uztaisījām šo piedāvājumu, ko mēs gribētu redzēt galdā. Tas mums arī dod iespēju salīdzināt cenas. Tagad pretendenti iesniegs cenu atbilstoši mūsu izstrādātajām kartēm, bet, tā kā mēs neesam tik zinoši ēdināšanā, tad ir neprecizitātes, kas bija jānovērš, – skaidro Raivis Ra­gainis.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru