Darbu Jēkabpils domē sāk KPV LV deputāte Signe Bērziņa
INESE ZONE

Atbilstoši Jēkabpils vēlēšanu komisijas lēmumam par deputātu kandidātu, kam darbs domē jāturpina 13. Saeimā ievēlētā Jēkabpils domes deputāta Kaspara Ģirģena (KPV LV) vietā, tika aicināta Signe Bērziņa, kas saņēma nākamo lielāko balsu skaitu pēc K. Ģirģena.
   S. Bērziņa ir piekritusi stāties deputāta amatā un pirmo reizi kā pašvaldības deputāte piedalījās 22. novembra domes sēdē.  
    Jēkabpils domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis BD sacīja, ka  S. Bērziņai tiks piedāvāta iespēja strādāt komitejās un komisijās, kur darbojās K. Ģirģens, arī sociālo, izglītības, kultūras, sporta un veselības aizsardzības jautājumu komitejā. K. Ģirģens vēl darbojās arī valsts budžeta mērķdotāciju un pašvaldības finansējuma sadales komisijā. Par deputātu dalību komisiju un komiteju darbā lemj dome. 
    BD Signe Bērziņa sacīja, ka ir gatava uzņemties K. Ģirģena līdzšinējos pienākumus. Vaicāta par to, kādas būs viņas darba prioritātes domē, viņa sacīja, ka tagad neaizrausies ar solījumiem, bet savā darbā pieturēsies pie KPV LV pašvaldību vēlēšanu programmas un centīsies strādāt iedzīvotāju labā.   
 
D. Gagunova foto
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (7)

 1. Huligāns
  Huligāns
  pirms 11 mēnešiem

  Cerams Signe neatpaliks no sava priekšgājēja un tāpat cīnīsies par gaišo spēku uzvaru domē, kā to darīja Kaspariņš.

  Atbildēt
 2. Jefs
  Jefs
  pirms 11 mēnešiem

  Nu gan Raivis izgāzies, man kādreiz vecāki mācīja, ka pasniedzot ziedus meitenei ir jāskatās viņai acīs, bet šis blenž uz fotoobjektīvu. Kur vēl trakāk.:DDDD

  Atbildēt
 3. he he
  he he
  pirms 11 mēnešiem

  Tač skaidri redzams, kas par putnu. Tikai neviens to nespēj saskatīt. To, ka viņa ir no KPV.LV, tas nenozīmē, ka viņa būs kā Kaspars, jo tādi cilvēki ir uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi.

 4. he he
  he he
  pirms 11 mēnešiem

  Tie divi pirmie teikumi ne par Signi. Tur vēl skatīsimies kas un kā.

 5. nu pie velna
  nu pie velna
  pirms 11 mēnešiem

  cerams, ka tādi zzs nākotnē izzudīs. tik ka nesalien pa citām partijām, bļin.

  Atbildēt
 6. ?
  ?
  pirms 11 mēnešiem

  Kas viņa, kur strādājusi? Nebūs tak bārene-bezdarbniece, ka nekas nav zināms

  Atbildēt
 7. ???
  ???
  pirms 11 mēnešiem

  nav info

  Atbildēt

Pievienot komentāru