Darbu Jēkabpils slimnīcā izvēlējušies 15 rezidenti
INESE ZONE

Jēkabpils domes pirms vairākiem gadiem uzsāktā medicīnas stipendiātu programma  sāk dot augļus. Dar­­bu slimnīcā jau sākuši speciālisti, kas saņēma paš­valdības stipendiju un citi vēl turpina studijas.
     Jēkabpils reģionālās slimnīcas vadība informē, ka šobrīd slimnīcai ir noslēgti līgumi ar 15 rezidentiem, kuri  pēc rezidentūras beigšanas ir gatavi  strādāt slimnīcā. No tiem 14 ir Jēkabpils domes stipendiāti. 2019. gadā rezidentūru beigs un darbu slimnīcā uzsāks  urologs un kardiologs. 2020. gadā rezidentūru beigs: neirologs, ķirurgs, sporta ārsts, pediatrs, bet 2021. gadā – neirologs, pediatrs, traumatologs un radiologs. 2022. gadā viņiem pievienosies vēl viens neirologs, ķirurgs, otolaringologs, of­talmologs un gastroenterologs.
    Šobrīd pašvaldības atbalstāmo specialitāšu sarakstā ir iekļauti šādi speciālisti, kurus gan slimnīca, gan dome aicina noslēgt sadarbības līgumus: traumatologs, ķirurgs, gastroenterologs, kardiologs, anestezio­logs/re­animatologs, pediatrs, urologs, neirologs, sporta ārsts, dermatologs venerologs, radiologs-diagnosts. oftalmologs, otolaringologs, laboratorijas ārsts, internists.

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. dakters
    dakters
    pirms 1 gada

    Grūti atteikt, kad studijas apmaksā! Nez vai citādi, šie rezidenti izvēlētos..

    Atbildēt

Pievienot komentāru