Darbu sācis Jēkabpils domes priekšsēdētāja padomnieks (papildināts 12.30)
Sagatavoja Inese Zone

Sākot ar  1. aprīli uz pusslodzi Jēkabpils pilsētas pašvaldībā darba pienākumus pildīt sācis priekšsēdētāja padomnieks Ainars Vladimirovs. Darba pienākumi tiks veikti attālināti. Kā padomnieka darbības mērķis ir noteikta pilsētas publiskās komunikācijas un pilsētmārketinga pasākumu analīze, atbilstoši Jēkabpils  pašvaldības interesēm un pilsētas publiskā tēla veidošanas koncepcijai.
     Domes priekšsēdētāja padomnieka amata pienākumos noteikts sniegt  pašvaldības domes priekšsēdētājam, priekšsēdētāja vietniekiem un izpilddirektoram viedokli un ieteikumus par Jēkabpils  pašvaldības iekšējās un ārējās komunikācijas aktivitātēm un veicamajiem pasākumiem Jēkabpils publiskā tēla veidošanā atbilstoši Jēkabpils pilsētas publiskā tēla veidošanas koncepcijai. Tāpat domes priekšsēdētāja padomniekam uzdots analizēt  pašvaldības iesaistīto un atbildīgo struktūrvienību darbu pilsētas publiskajā komunikācijā ar sabiedrību, plašsaziņas līdzekļiem un partneriem publiskajā telpā, sniegt ieteikumus pašvaldības vadībai par iesaistīto un atbildīgo struktūrvienību darba organizācijas optimizāciju, uzraudzīt izstrādāto plānu atbilstību pilsētas publiskā tēla veidošanas koncepcijai.  Padomnieka pienākumos ietilps arī nodrošināt informācijas pieejamību iesaistītajām un atbildīgajām struktūrvienībām, apzināt un analizēt pašvaldības un valsts lēmumus, rīcību un publiskos notikumus, ciktāl tas attiecas uz pašvaldības publisko komunikāciju savas kompetences ietvaros. 
 Ainars Vladimirovs ir  ilggadējs sabiedrisko attiecību aģentūras “Tēls PR” vadītājs. A. Vladimirovs konsultējis un vadījis sabiedrisko attiecību projektus dažādās tautsaimniecības nozarēs un valsts pārvaldē, ir pieredze sadarbībai ar partneriem valsts pārvaldē, pašvaldībās, transporta, enerģētikas, nekustamo īpašumu, lauksaimniecības, vides aizsardzības, investīciju, Eiropas Savienības fondu apguves un citās nozarēs. 12 darbības gados sadarbojies ar nozīmīgākajiem šo un citu tautsaimniecības nozaru uzņēmumiem, valsts un pašvaldību institūcijām, ministrijām un sabiedriskajām organizācijām.
 
Sabiedrisko attiecību nodaļa
 
Papildināts plkst 12.30
   Relīzē nebija pieminēts padomnieka atalgojums, tāpēc BD par to, vaicāja Jēkabpils domes priekšsēdētājam Raivim Ragaini. Viņš skaidroja, ka  padomnieks nav amatpersona, tāpēc viņš nevarot informēt par padomnieka atalgojuma apmēru un to publiskot. Taču nekādu līdz šim noteiktās padomnieka algas izmaiņu neesot. 
    Padomnieka atalgojuma apmērs pilnai slodzei publicēts domes mājaslapā sadaļā «Budžets/atlīdzība», tātad var secināt, ka par puslodzi atalgojums varētu būt 750 eiro pirms nodokļu samaksas. 
   Tā kā relīzē minēts, ka pamatā padomnieka pienākumi saistīsies ar jaunā logotipa vienotā tēla ieviešanu, BD interesējās, cik ilgstošas varētu būt darba attiecības, jo ieviešanas process nevar ilgt bezgalīgi. R. Ragainis sacīja, ka tieši tāpēc darba attiecības ar padomnieku faktiski būšot, līdz pilnībā tiks īstenota publiskā tēla ieviešana atbilstoši tā veidošanas koncepcijai. Taču šobrīd pašvaldībai un tās uzņēmumiem un struktūrvienībām  esot nepieciešams cilvēks, kurš varētu konsultēt šajos jautājumos un orientētos ārējā komunikācijā. Runa jau neesot tik daudz par vietējiem medijiem, cik izeju uz plašāka mēroga auditoriju. Tad esot būtiski, ja šo darbu dara cilvēks, kam ir pieredze un sakari valsts mēroga plašsaziņas līdzekļu darbā. Tas esot svarīgi ne tikai saistībā ar publiskā tēla ieviešanu, bet arī gaidāmo teritoriālo reformu. Tiklīdz šie pienākumi tiks izpildīti, jau tajā pat dienā varot vienoties un pārtraukt darba līgumu ar padomnieku.
 
Inese Zone
 

 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (8)

 1. Cik?
  Cik?
  pirms 1 gada

  Cik šitam frukatam būs alga? Lūdzu skaitļus studijā! Nekautrējaties, mēs, nodokļu maksātāji, sapratīsim pareizi.

  Atbildēt
 2. vairāk kā vajag
  vairāk kā vajag
  pirms 1 gada

  cik var slaukt šo pašvaldību? tagad izrādās to var darīt pat attālināti.. vadībai, iespējams beidzot būtu izglītības līmenis jāceļ, ja reiz pat komunikācija sagādā grūtības, un tas vel papildus apstāklim, ka tik uzturēta sabiedrisko attiecību nodaļa ar trīs darbiniekiem, tātad algās un nodokļos vidēji 8000 EUR katru mēnesi!!!

  Atbildēt
 3. A
  A
  pirms 1 gada

  Un visiem mums profesionāli mālēs acis ciet,cik viss miestă skaisti ,labi,kā mums jăsit plaukstiņas un visi jāliela.

  Atbildēt
 4. Nē
  pirms 1 gada

  Nē. ŠIS stastīs citiem Latvijā, kāda sapņu zeme ir Jpils un kadi tur fantasiš vadoņi

 5. atkal
  atkal
  pirms 1 gada

  būtu pat nedaudz skumji, ja nebūtu smieklīgi, nekādi termiņi nav noteikti (pievienotā rindkopa) . Pārfrāzējot atbildi - kad darbi būs izpildīti, tie beigsies. Sajūta kā klausoties Orākula pareģojumos.

  Atbildēt
 6. Nja
  Nja
  pirms 1 gada

  Nez par katastrofālā stāvoklī esošajām ielām arī stāstīs? Pat grants ielas stāv vienās bedrēs, bet neviens iedzīvotājs neuzdrošinās atbildīgos ņemt pie dziesmas, lauzīs mašīnas un zobus sakoduši cietīs.

  Atbildēt
 7. Pasaku meistars Andersens
  Pasaku meistars Andersens
  pirms 1 gada

  Visu stāstīs, VISU, VISU TAISNĪBU. i par bedrainām ielām, i par piemēsotām vietām, i par sabirušo bruģi, i par godīgiem domes ierēdķiem, i par asfalta biezumu, i par koku ciršanu. Visu stāstīs taisnību, neko neizpušķos, kritizēs arī domes vadību un deputātus. Jēkabpilī iestāsies zelta laiki un viss tikai par nieka 750 eiro mēnesī un pie tam attālināti. Nu pa smuko!!!

 8. ahahhaha
  ahahhaha
  pirms 1 gada

  aiz glaumas dzīves prātiņi un nauda ir izkūkota

Pievienot komentāru