Darbu uzsāk elektromobiļu ātrās uzlādes staciju tīkls
Sagatavoja J. Apīnis

CSDD izveidotais elektromobiļu ātrās uzlādes staciju tīkls ir uzsācis darbu, nodrošinot brīvas elektromobiļu pārvietošanās iespējas praktiski visā Latvijas teritorijā.
    Realizējot Eiropas Re­ģionālās attīstības fonda līdzfinansēto projektu, CSDD ir izveidojusi nacionālā līmeņa uzlādes staciju tīkla pirmo kārtu. Tā ietvaros elektromobiļu ātrās uzlādes stacijas ir izvietotas uz valsts galvenajiem autoceļiem un lielākajās apdzīvotajās vietās. Kopumā jūlijā darbu uzsāks 70 uzlādes stacijas. Viena no tām ir uzbūvēta Jē­kab­pilī, Rīgas ielā, bet citas tu­vākās atrodas Kūkās un Līvānos. Informācija par pieejamām uzlādes stacijām un to atrašanās vietām atrodama mājaslapā www.e-mobi.lv
     CSDD informē, ka par uz­lādi norēķināties būs ie­spējams vairākos veidos, no kuriem viens būs jau elektromobiļu lietotājiem ierasts veids ar e-mobi autorizācijas karti. Lai elektromobiļu īpašnieki varētu turpināt izmantot jau esošās e-mobi autorizācijas kartes, jā­noslēdz pēcapmaksas līgums par uzlādes pakalpojuma izmantošanu, par ko jau ir informēti esošo karšu īpašnieki. Jaunie klienti e-mobi autorizācijas karti var pieteikt, izmantojot portālu e-mobi.lv.
Nākotnē norēķināties būs iespējams, izmantojot mobilo aplikāciju, kuru bez maksas varēs lejupielādēt «App Store» vai «Google Play», kā arī izmantojot SMS, maksu par uzlādi pieskaitot mobilā telefona rēķinam. Maksa par uzlādes pakalpojumu CSDD ātrās uzlādes stacijās noteikta 0,15 eiro/min. Klienti var saņemt diennakts atbalstu, zvanot pa tālr. 1859 vai 22001859 vai rakstot uz elektronisko pastu: info@e-mobi.lv.
     CSDD norāda, ka darbs pie elektromobiļu uzlādes staciju tīkla izveides turpinās, un līdz 2021. gadam kopumā paredzēts uzstādīt līdz 150 ātrās uzlādes stacijām.
 
D. Gagunova foto
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru