Darbus atsākot, remontēs arī uz ziemu ieklāto asfalta apakškārtu
Inese Zone

     -Aprīļa sākumā pirms Lieldienu brīvdienām tika atsākti remontdarbi Jēkabpilī, Rīgas ielas posmā no Daugavpils ielas  līdz pilsētas robežai. Tur izvietoja luksoforus, kas regulē kustību, bet priekšā ir četras brīvdienas un tāpat arī  sestdienās un svētdienās, ja vien tas iespējams, luksoforus vajadzētu izslēgt, lai lieki nekavē kustību.
     Vēl gribētu zināt, vai ir plānots remontēt šī Rīgas ielas posma asfalta apakškārtu, kas tika ieklāta uz ziemu? Tā daudzviet ir bojāta, un  nebūtu vēlams uz tādas bedrainas un saplaisājušas  kārtas klāt virskārtu, - tā BD vaicā lasītājs, kas ikdienas gaitās ar transportu pārvietojas pa šo Rīgas ielas posmu.
     Jēkabpils pašvaldības ceļu būvinženieris Edgars Dobelis  stāsta, ka būvnieki ir informēti par to, ka uz brīvdienām luksofori ir jāizslēdz, ja vien tas ir pieļaujams no satiksmes drošības viedokļa. Pašvaldība arī sekojot, vai tas tiek darīts, un E. Dobelis solīja, ka apsekos šo Rīgas ielas posmu un atgādinās būvniekiem par luksoforu izslēgšanu, ja to pieļaus satiksmes drošība. 
     Vaicāts par bojāto asfalta apakškārtu,  E. Dobelis skaidro, tā tiek klāta, pirmkārt, domājot par iedzīvotāju ērtībām, lai cilvēki ziemā nebūtu sašutuši par pārvietošanos pa šķembu segumu. Būvnieki, to darot, apzinoties, ka porainā  apakškārta, kas nav domāta transporta kustībai, transporta un laika apstākļu ietekmē tiks bojāta un pavasarī,  atsākot darbus, tā būs jālabo. Dažviet to nācies labot pat ziemā.  Atsākot darbus, šādi objekti tiek apsekoti, bojājumi konstatēti un novērsti. Parasti noņemot asfaltu bojājuma vietās un ieklājot jaunu. Tas tikšot darīts arī Rīgas ielā. Darbus šajā objektā veic SIA “Krustpils”.   
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru