Darbus multifunkcionālajā hallē cer pabeigt bez būtiskas kavēšanās
INESE ZONE

Turpinot tradīciju kopā ar plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem sekot darbu gaitai Jēkabpils būvniecības objektos, pilsētas domes vadība, ievērojot distancēšanās prasības, 8. maijā apmeklēja Jēkabpils multifunkcionālās halles jaunbūvi. 
    SIA «LC būve» valdes loceklis Sandis Dzērvītis informēja, ka šobrīd objektā atlikuši apkārtnes labiekārtošanas un apdares darbi. Ik dienu objektā strādājot 50 līdz 70 darbinieki. Darbus cer pabeigt laikus, lai gan, kā jau minēts iepriekš, ir problēmas ar Itālijā un citur pasūtīto materiālu un aprīkojuma piegādi. Tas pasūtīts jau pērn, bet Covid-19 pandēmijas situācija kavē piegādi. S. Dzērvītis stāsta, ka lielākā aizkavēšanās bijusi ar četrām pozīcijām: gaismas ķermeņu piegādi sporta zālei un ledus hallei, sausināšanas un dzesēšanas ie­kārtām un griestu konstrukciju piegādi. Ir zināms, ka gaismas ķermeņus piegādās jūnija sākumā, bet par pārējo notiekot sarakste ar piegādātājiem, un aptuveni di­vu nedēļu laikā būšot zi­nāms, kad  varētu saņemt pasūtīto. Problemātiski mūsdienu globālajā ražošanas procesā ir tas, ka uzņēmumi iekārtu ražošanā izmanto detaļas un materiālus,  ko piegādā no dažādām valstīm, un, tiklīdz viena elementa piegāde kavējas, pasūtījumu nevar nodrošināt.  Turklāt daudzi uzņēmumi Itālijā darbu atsākuši tikai daļēji. Neliela aizkavēšanās ir arī ar citiem elementiem, piemēram, tiek gaidīta robežu atvēršana ar Baltijas valstīm 15. maijā, lai no Igaunijas saņemtu betona pakāpienus kāpnēm uz otro stāvu. Kravu plūsma gan nebija ierobežota arī līdz šim, taču nevarēja ierasties igauņu speciālisti, kas veiks kāpņu montāžu. Tāpēc S. Dzērvītis secina, ka šobrīd grūti plānot precīzu halles nodošanas ekspluatācijā datumu. 
    S. Dzērvītis informēja, ka ledus halles betona segumu izdevies ieklāt ļoti kvalitatīvi, kas arī atbilstoši testēts. Ledus ieklāšana tiks pasūtīta uzņēmumam, kas specializējies šajā jomā, un tādi Latvijā esot tikai daži.  Laukuma uzturēšanai tiks iegādāta speciāla tehnika ar lāzerskeneri, kas automātiski mēra un atbilstoši atjauno ledus biezumu. Turpinās arī citu iekārtu piegāde. Jau saņemtas iekārtas kafejnīcai halles otrajā stāvā. Tās  darbam tiks meklēts nomnieks. 
    Sporta zālē, kas paredzēta komandu sporta veidiem (pamatā basketbolam un volejbolam), sienas tiks apdarinātas ar akustiskajiem paneļiem, lai panāktu labāku akustiku. Paneļi jau piegādāti, un jāsāk to montāža. Būvnieki visus darbus cer pabeigt līdz augusta sākumam. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. lieliski
    lieliski
    pirms 2 nedēļām

    Vai tad direktors jau zināms?

    Atbildēt

Pievienot komentāru