Deputāti ieņem pozīcijas
INESE ZONE

Jēkabpils domes 9. maija sēde bija pirmā kārtējā sēde, ko vadīja jaunievēlētais domes priekšsēdētājs Aivars Kraps. 
     Sēde sākās ar deputātu pārgrupēšanos ap domes galdu, tagadējai opozīcijai ieņemot vietas galda otrā galā iepretim A. Krapam un pozīcijas deputātiem, kas sēdēja tuvāk viņam. Uz šo sēdi bija ieradusies deputāte Signe Bērziņa (KPV LV), kas, pēc visa spriežot, tagad darbosies opozīcijā, lai gan bija parakstījusi iesniegumu par neuzticības izteikšanu Raivim Ragainim, jo apsēdās pie opozīcijas deputātiem un balsoja tāpat kā viņi vai atturējās. Bija acīmredzams, ka tagad domē izveidojusies izteikta pozīcija un opozīcija un opozīcija  strikti sekos pie varas esošo kolēģu vārdiem un darbiem. 
     Sēde sākās ar viedokļu izteikšanu. Vispirms deputāti Aigars Nitišs un Raivis Ragainis lūdza paskaidrot, vai domes sēde sasaukta likumīgi. Jautājumu esot ļoti daudz, bet informācija par tiem deputātiem bijusi pieejama tikai 8. maijā pulksten 15.13, kaut ar tiem deputāti jāiepazīstina trīs dienas pirms sēdes. Tad jau vajadzējis izsludināt ārkārtas sēdi. A. Kraps skaidroja, ka 9. maiju kā sēdes datumu taču noteikusi iepriekšējā vadība. Uz sēdi gatavots viss, kas tagad steigā jāpieņem. Tie lielākoties esot jautājumi par locekļu nomaiņu komisijās un komitejās, un ar šiem cilvēkiem A. Kraps esot runājis.  
    Tad deputāts Leonīds Salcevičs vēlējās paust viedokli par, viņaprāt, darvas karoti kopējā pozitīvajā 4. maija NBS parādes noskaņā. 
     -Mēs te varam savā starpā plēsties, runāt par to, bet nevajag to visu šādā brīdī – simtgades parādes laikā - nest uz āru, – sacīja L. Salcevičs. Viņš kritizēja svilpējus, kuri sāka svilpt un ūjināt, sākoties A. Krapa uzrunai. Tā esot kauna lieta mudināt jauniešus uz šādu rīcību simtgades parādes laikā. Jēkabpils tagad esot ļoti nelāgā situācijā Rīgas un ārzemju viesu priekšā. Viņam Rīgā nācies dzirdēt negācijas par to, kas tad te Jēkabpilī notiek. 
     No opozīcijas puses nekāda atbilde uz to nesekoja. Taču vēlāk, kad L. Salcevičs interesējās, vai kāds svilpējs nav administratīvi sodīts (nav oficiālas informācijas, ka tādi gadījumi būtu), opozicionāru puses izskanēja viedoklis, ka dažiem gan laikam patiktu Baltkrievijas «demokrātija», kad jebkāda viedokļu izpausme ir aizliegta. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (6)

 1. Arča
  Arča
  pirms 1 gada

  ...vēl nāks piektais gads.....Nost Salaveču bandu!!!!

  Atbildēt
 2. Nja
  Nja
  pirms 1 gada

  Signe vispār kā marionete. Ne sava viedokļa, ne rīcības. Apaļā Nulle. Nez Kļavinas vīrs pat svilpšanu dabūja kādu prēmiju?

  Atbildēt
 3. Līva
  Līva
  pirms 1 gada

  uz visu to kompāniju kuru it kā Signe pārstāv var attiecināt šo teicienu - labākajā gadījumā tikai "masu skati" .

 4. he he
  he he
  pirms 1 gada

  Jāsasēstās ap galdu ir tā, lai pretinieks strīda karstumā neiemauc ar tupeli pa pieri.

  Atbildēt
 5. si si dra
  si si dra
  pirms 1 gada

  Salcevičs varētu paklusēt. Savā valdīšanas laikā pilsētu novedis līdz kliņķim, tagad iesēdies padomnieka krēslā, bet vēl par maz. Atkal dzīvosim ar kartona zaķīšiem, bleķa ābelēm uc lūžņiem kā pilsētas vizītkarti?? Apriebies līdz nelabumam šis viss bars ar neaizvietojamiem Goguļiem. Sirmovičiem, Surkuļiem, Salcevičiem, Krapiem uc

  Atbildēt
 6. Līva
  Līva
  pirms 1 gada

  Tie svilpēju organizētāji vienkārši parādīja savu kultūras līmeni un to, kādi nu viņi patiesībā ir pilsētas patrioti un pilsētas tēla nesēji Latvijas sabiedrībā - pāķu līmenis. KAUNS par tādiem !!! To kas notiek tur domē, tā ir viena lieta, lai viņi tur ņemās kā skorpioni stikla burkā, bet pavisam cita lieta ir blamēt pilsētu citu acīs, tajā skaitā ārzemnieku !

  Atbildēt

Pievienot komentāru