Dežūrrežīmā strādās  tikai PII «Kāpēcītis un PII «Zvaigznīte»
Jēkabpils pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

No  18. marta Jēkabpilī dežūrrežīmā strādās divas pirmsskolas izglītības iestādes: PII “Kāpēcītis”  (Palejas ielā 15a)  un PII “Zvaigznīte” (Meža ielā 12). Pārējie bērnudārzi apmeklētājiem būs slēgti.
Vecākiem ir iespēja izvēlēties, uz kuru no divām pirmsskolas izglītības iestādēm bērnu vest gadījumā, ja bērna mājās palikšana mājās ar pieskatīšanu vecāku darba dēļ nav iespējama. Jēkabpils  pašvaldības izpilddirektors Guntars Gogulis sacīja, ka saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu pirmsskolas izglītības iestādēm jānodrošina dežūrgrupiņu darbs. Bērnu pieskatīšana jānodrošina tikai tajos gadījumos, kad vecāki nevar to izdarīt darba dēļ. Tas ir vienīgais nosacījums, kad ārkārtas situācijas laikā vecāki var vest bērnus uz bērnudārzu. 
Lai nodrošinātu bērnu pieskatīšanu dežūrgrupās, vecākiem pirmsskolas izglītības iestādē būs jāiesniedz rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene pēdējo 14 dienu periodā nav bijuši ārvalstīs un nav bijuši kontaktā ar «Covid-19» saslimušajiem vai to kontaktpersonām. Tāpat šajā apliecinājumā vecākiem jānorāda, ka nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu. 
Pārējās pirmsskolas izglītības iestādes dodas atvaļinājumā līdz  10. aprīlim. Šīm pirmsskolas izglītības iestādēm būs īsāks atvaļinājums vasarā. Tādējādi būs nodrošināta pirmsskolas izglītības iestāžu lielāka pieejamība vasarā.
Kontakti saziņai: PII “Kāpēcītis”(Palejas iela 15a) - t. 65221035, e-pasts: kapecitis@pii.jekabpils.lv; PII “Zvaigznīte” –  (Meža iela 12) – t. 65231919,  e-pasts:zvaigznite@pii.jekabpils.lv.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru