Dienesta suns palīdz atklāt nelegālo cigarešu glabāšanas vietas Jēkabpils tirgū
Dace Kalniņa, VP ZRP vecākā speciāliste

Turpinot darbu nelegālo akcizēto preču jomā, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes  Jēkabpils iecirkņa darbinieki sadarbībā ar kinologu Gintu un suni Darvinu veica pārbaudi Jēkabpils tirgus teritorijā, kur, noslēptas dažādās vietās –  tirdzniecības vietās un to tuvumā –, tika atrastas 3 040 cigaretes «NZ Gold», 1 660 cigaretes «Premjer», 160 cigaretes «Fest» un 20 cigaretes «Minsk» ar Baltkrievijas republikas akcīzes markām. 
     Šī gada pirmo piecu mēnešu laikā – no janvāra sākuma līdz maija beigām – Jēkabpils iecirkņa apkalpojamajā teritorijā ir izņemtas 30 109 cigaretes. Tāpat  noformēti 46 administratīvā pārkāpuma protokoli un uzsākti 2 kriminālprocesi. 
    Lai mazinātu nelegālo cigarešu izplatību, likumsargi aicina iedzīvotājus informēt policiju par nelegālām cigarešu tirdzniecības vietām, tās norādot uz īpaši izstrādātas interaktīvas kartes – www.ic.iem.gov. lv/ gis2/ – vai arī ziņot par nelegālo akcizēto preču pārvietošanu, tirdzniecību vai uzglabāšanu, zvanot pa tālruni 110, vai vērsties ar ie­sniegumu policijas struktūrvienībā, nākot uz policijas iecirkni vai nosūtot iesniegumu pa pastu.  
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru