Dievs ceļā mūs sauc…
Svētceļojuma organizatori

No 7.  līdz 15. augustam Jēkabpils katoļu draudze rīko svētceļojumu uz Aglonu.
   Klāt augusts, kad pa lieliem  un maziem celiņiem redzam svētceļniekus, kuri kājām mēro ceļu uz Aglonu. Kāpēc viņi to dara? Kādu motīvu vadīti veic daudzos kilometrus, neskatoties uz saules tveici un lietus šaltīm? Motivācija svētceļojumam ir dažāda: jaunieši bieži vien dodas ceļā, lai pārbaudītu savu izturību, piedzīvotu kaut ko jaunu, bet lielākais cilvēku vairums svētceļojumā dodas, lai kaut uz brīdi atstātu ikdienas steigu un pabūtu vienatnē ar sevi un klusumā ar Dievu, lai izvērtētu savu dzīvi, ticības ceļu un ieviestu tajā kādas korekcijas. Jēkabpils katoļu draudze arī šogad rīko svētceļojumu uz Aglonu.
Svētceļojums Jēkabpils – Aglona noritēs no 7.  līdz 15.augustam ( ieiešana Aglonā 13. augustā ).
   Svētceļojuma maršruts: Jēkabpils – Dūņenieki – Dignāja – Dunava – Nīcgale – Dubna – Aglonas stacija – Aglona.
    Iziešana no Jēkabpils katoļu baznīcas 7. augustā pēc Svētās Mises (Svētā Mise plkst. 11.00 ). Dalības maksa pieaugušajiem – 20 eiro, bērniem – 10 eiro. Pieteikties, lūdzu, līdz 6. augustam pa tālruni 28688173. Svētceļnieku sapulce 4. augustā pēc Svētās Mises (Svētā Mise plkst. 18.00 ).
   Aicinām nebaidīties grūtību, bet droši uzticēties Dieva vadībai un pievienoties svētceļnieku pulkam! „Viena diena Tavos pagalmos ir labāka nekā tūkstoš citas!” (84. psalms).
 
P.S. Aicinām pieteikties cilvēkus, kuri svētceļojuma gaisotni varētu pieskandināt ar ģitāras skaņām.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. Jefs
    Jefs
    pirms 11 mēnešiem

    Vēl neesmu sadzirdējis Tā Kunga saucienu.

    Atbildēt

Pievienot komentāru