Dignājas feldšerpunkts “iestrēdzis”
AIJA VALDMANE

Laikrakstā jau informējām par Dunavas feldšerpunkta atklāšanu.  Tajā  divas reizes nedēļā  pieņems feldšere Ināra Jaudzema,  kura  apkalpos arī arī topošo Dignājas feldšerpunktu. Dunavas  medicīniskā punkta telpās darbojas arī “Benu aptiekas” filiāle. Vienreiz nedēļā uz Dunavu brauc ģimenes ārsts no Rubeņiem Ivars Eiduks.
       Dignājas feldšerpunkta atklāšana bija paredzēta maijā. Kā BD pastāstīja Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Aivars Vanags, šis projekts ir “iestrēdzis”. Pašvaldība no savas puses ir izdarījusi visu, sakārtoti visi dokumenti, atļaujas, lai attiecīgajā ēkā varētu  atrasties  medicīniskā iestāde. Taču problēmu radīja tas, ka feldšere subjektīvu un objektīvu iemeslu dēļ atteikusies tajā strādāt. Tika uzrunāts vēl viens medicīnas darbinieks, bet pagaidām bez rezultātiem.
Pašvaldība jau ir izsludinājusi konkursu – pieteikšanos uz Dignājas pagasta (Vandāni) feldšera amatu uz noteiktu (sertifikāta derīguma) laiku uz pusslodzi (20 stundas nedēļā). Galvenās prasības pretendentam ir ārstniecības personas sertifikāts;  nepieciešamās zināšanas un prasmes darbam ar datoru un informācijas sistēmām;  e- pakalpojumiem veselības aprūpes jomā. Vēlamas B kategorijas autovadītāja tiesības.
     Pieteikumu novada pašvaldība gaidīs līdz 17. maijam. 
     -Ja nepieteiksies, sludināsim konkursu atkārtoti un spriedīsim, ko darīt tālāk, – uzsvēra A. Vanags. – Pašvaldība visu no tās atkarīgo ir izdarījusi, savus solījumus pildījusi, telpas sakārtotas. Dunavas feldšerpunktā darbs notiek, iedzīvotāji ir apmierināti. Darbojas arī aptiekas filiāle.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru