Diskutē par jauno multifunkcionālo halli Jēkabpilī
Margita Liepiņa

Otrdien Jēkabpils domes sēžu zālē notika darba sanāksme ar sporta dzīves vadītājiem un dažādu sporta veidu entuziastiem, lai apspriestu ierosinājumus un diskutētu, kādām sporta aktivitātēm būtu jāparedz jaunā multifunkcionālā halle.
   Domes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs uz sarunu aicināja Pilsētsaimniecības departamenta direktoru Raitu Sirmoviču,  Būvniecības un komunālās saimniecības  nodaļas vadītāju Anitu Vanagu, kā arī Jēkabpils sporta centra, Jēkabpils sporta skolas un dažādu sporta veidu – volejbola, florbola, cīņas, hokeja u.c. pārstāvjus.
    Sanāksmes sākumā L. Salcevičs klātesošajiem prezentēja iedzīvotāju iesūtītos ierosinājums, kādiem sporta veidiem un citām aktivitātēm būtu jāparedz jaunā multifunkcionālā halle, savukārt vēlāk ikviens tika aicināts izteikt viedokli šajā jautājumā.
   
Noslēgumā sanāksmes dalībnieki apstiprināja un vienojās, ka atbildīgie speciālisti jaunās multifunkcionālās sporta halles projektēšanas uzdevumā iekļaus trīs  paralēli izmantojamas un transformējamas sporta zāles ar 1000 skatītāju sēdvietām, vairākas mazāka izmēra sporta zāles treniņiem, ledus laukumu, medicīniskā personāla telpas, relaksācijas zonu, konferenču zāli un administrācijas telpas.
 
  Pagājušajā nedēļā Jēkabpils pilsētas pašvaldība aicināja iedzīvotājus izteikt savus ierosinājumus, kādiem sporta veidiem un citām aktivitātēm būtu jāparedz jaunā multifunkcionālā halle. Apkopojot iedzīvotāju iesūtītos ierosinājumus, visvairāk priekšlikumu bija iesūtīts par florbola, ledus laukuma, boulinga, cīņas zāles, tenisa aktivitātēm jaunajā multifunkcionālajā hallē. Kopumā iedzīvotāji pašvaldībai iesūtīja četrdesmit divus ierosinājumus.
   Kā jau iepriekš informēts, Jēkabpils pilsētas pašvaldība ir iecerējusi būvēt multifunkcionālo halli Jēkabpils stadiona teritorijā. Halles būvniecībai no valsts budžeta piešķirti vairāk nekā 1,5 miljoni eiro.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (8)

 1. krolls
  krolls
  pirms 1 gada

  Bez ledus gan varēja iztikt - lieks mitrums, papildus izmaksas gan būvējot, gan uzturot, sportisko rezultātu nekādu. Labāk koncentrēt resursus uz to, kas jēkabpiliešiem izdodas!

  Atbildēt
 2. viedoklis
  viedoklis
  pirms 1 gada

  Kāpēc Salcevičam nav uzjautāts, kur ņems naudu halles uzturēšanai? Tā jau šai noplukušajai pilsētai ne priekš kā nav naudas, tagad uz kupra virsū šis monstrs.

  Atbildēt
 3. fantomass
  fantomass
  pirms 1 gada

  Tieši tā, Leonīd. Kur ņemsi naudu? Vai atkal izgudrosi kādu jaunu nekustamā īpašuma nodokli? Kad sāksiet strādāt Jēkabpils iedzīvotāju labā???

 4. vērotājs
  vērotājs
  pirms 1 gada

  Kad sāks strādāt iedzīvotāju interesēs? Vai viņi ir darītāji? Jau gandrīz jāsāk smieties. Viņi sēž siltos kabinetos un caurām dienām domā, kāpēc kalnā ūdens netek. Tagad pat Zīlānu ielas iedzīvotāji sūdzas par smago autiņu plūsmu. Pa bedrēm kā uzsitot, tā otrā stāvā trauki pat šķindot, sētas un mājas jau sāk deformēties. Ko dome? Neko nedarīšot lietas labā! Kurzemes iela esot ar četru grādu slīpumu, varot rasties problēmas. Vot, i lūdzu! Risinājumu pat netaisās meklēt. Noliet gludu asfaltu nevar, lai mašīnas ripotu plūstoši un viegli. Bet, ja nevar, tad varētu vismaz uz vasaru, rudeni to posmu aiztaisīt priekš smagajiem ciet. Kam ir labi labo pārmaiņu pilsētā? Karaļnama pārstāvjiem. Saņem neadekvāti lielas algas, uz svētkiem prēmijas, vizinās ar dienesta dārgajiem autiņiem, klāj mielasta galdus, kuros ietverts pat vīns, nu kad viņiem ir laiks un vēlēšanās strādāt, un kur nu vēl tautas interesēs? Nu kas viņiem tauta? Tauta ir klusa, mierīga, pieticīga, viegli apstrādājama. Ja kāds paceļas, ātri nosēdina. Tad tas skrien uz BD vai citu mediju sūdzēties, jo tur, karaļnamā, viņš pie sakarīgas atbildes tikt nevar. Kādus ceņņikus karaļnams uzliks, tauta neko neiebildīs, maksās. Tas nekas, ka nevar samaksāt, jau miljonus parādā. Jautājums, kāpēc šo pilsētu dēvē par labo pārmaiņu pilsētu? Iedzīvotāji izbrauc, jaunu cilvēku pilsētā ir palicis ļoti maz. Pat vējš paņem un sapluina pilsētas karogu Supernetto aplī. Sen jau teicu, ka tas tur neiederas pat vizuāli. Kad tuvojies aplim, karoga krāsas - melnais ar sarkano iedveš sēras, negatīvismu. Priekš kam karogā vajag melno krāsu? Karogu vajag likt tuvāk pie kāda valsts iestādījuma, nevis pa ceļa virsu.

 5. ana
  ana
  pirms 1 gada

  Nosauciet man galveno entuziastu, kurš atmazgās naudas lielāko daļu? Variešu zāle vientulīgi apgaismota jau stāv, nekam nevajadzīga. Ar sporta hallēm notiek vērienīgas naudas atmazgāšanas , un ne bez valdības ziņas. Kurš pašvaldībā spēs pateikt NĒ? 55 cilvēki dienā pamet valsti, kas te sportos? kam vajag, aiziet uz Mežaparku.

  Atbildēt
 6. prieks
  prieks
  pirms 1 gada

  Halle būs,jo hallei jābūt!!! Aizdomu pilnie čīkstuļi lai turpina bezdēt dīvānā.

  Atbildēt
 7. Frīdis
  Frīdis
  pirms 1 gada

  Iztikšu bez aizdomām - halle ir nepieciešama iedzīvotājiem,vismaz aktīvākai daļai,kas ar sportu nav uz "jūs". Pārējiem to novērtēt ir pagrūti.

  Atbildēt
 8. diez diez
  diez diez
  pirms 1 gada

  cik lieli būs otkati? dome pirks zemi par 150 štukām, kādi procenti?

  Atbildēt

Pievienot komentāru