Dizainakresli.lv – īstā izvēle gan mājoklim, gan ofisam!
Apmaksāts raksts

Kad jāiegādājas jaunas mēbeles, var vadīties pēc vairākiem kritērijiem, piemēram, ražotāja, dizaina, cenas un kvalitātes, taču vislabāk ir tad, ja nav jāizvēlas par labu vienam kritērijam, jo tie visi ir vienlīdz augstā līmenī. Tieši tā varētu teikt par uzņēmuma dizainakresli.lv piedāvātajām mēbelēm – pašmāju ražojums, Skandināvu dizains, samērīgas cenas un pārbaudīta kvalitāte. 
 
Dizainakresli.lv ir lieliska izvēle, vairāku iemeslu dēļ:
 
Plaša izvēle. Dizainakresli.lv piedāvājumā ir ne tikai krēsli, bet arī dažāda veida galdi gan ofisam, gan mājām, kumodes un plaukti, mēbeles bērniem un pat dažādi dizaina priekšmeti, kas lieliski izskatīsies kompozīcijā ar gaumīgajām mēbelēm. Piedāvājumā atrodami vairāk nekā 40 modeļu virtuves krēslu, daudz un dažādi varianti konferenču krēsliem, kā arī iespējams atrast stilīgus bāra krēslus vai restorāna krēslus. Arī galdi tiek piedāvāti dažādās formās, krāsās un dažādām funkcijām – stāvgaldi, naktsgaldiņi, datorgaldi, apspriežu galdi, virtuves galdi, restorānu galdi un vēl citi – tos visus vieno augsta kvalitāte un elegants dizains. 
 
Latvijā ražotas mēbeles. Izvēloties Latvijā ražotas mēbeles, jūs atbalstāt vietējo uzņēmējdarbību, turklāt arī jums pašiem no tā ir neatsverami ieguvumi – pirmkārt, jums ir iespēja klātienē aplūkot visus modeļus, tāpēc nepastāv risks, ka saņemsiet ko citu nekā pasūtījāt, kā tas mēdz gadīties ar pasūtījumiem no ārzemēm. Otrkārt, piegādes laiks ievērojami samazinās – var gadīties tikt pie kārotā galda vai krēsla jau tajā pašā dienā! Treškārt, ar uzņēmumu, kas darbojas tepat, Latvijā, ir daudz ērtāk vienoties, ja nepieciešams kāds īpašs, specifisks produkts. Dizainakresli.lv komanda būs gatavi palīdzēt! 
 
Gaumīgs un elegants dizains.  Liekti līmētā finiera tehnoloģija sniedz iespēju piešķirt mēbelēm smalkas un elegantas formas, saglabājot kokam raksturīgo izturību un stingrību. Dizainakresli.lv sadarbojas ar vadošajiem Skandināvijas un pat ASV interjera dizaineriem, piedāvājot Latvijā ražotajiem krēsliem pasaules līmeņa dizainu. 
 
Dizainakresli.lv ir uzņēmums, kas realizējis projektus ne tikai Latvijā, bet arī tālu aiz tās robežām, piemēram, Somijā, Čehijā, Beļģijā un pat ASV. Tas ir vēl viens pierādījums, ka dizainakresli.lv var kļūt par uzticamu sadarbības partneri telpu iekārtošanā arī jums. Neatkarīgi no tā, vai meklējat krēslus lielai konferencei, galdus viesnīcai, mēbeles dzīvoklim vai pirmo barošanas krēsliņu jūsu mazulim – dizainakresli.lv būs pareizā izvēle! 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru