Dodies ekspedīcijā pa Jēkabpils novadu!
Laura Aišpure

Aicinām piedalīties aizraujošā un izglītojošā piedzīvojumā – ekspedīcijā pa Jēkabpils novadu, kas notiks 1. septembrī. Zinību diena mums šogad ir brīvdiena, tāpēc pirms jaunā mācību gada sākuma aicinām pavadīt laiku kopā ar ģimeni un draugiem, dodoties 6 stundu garā ekspedīcijā pa Jēkabpils novadu! 
    Piedaloties šajā piedzīvojumā, ikvienam būs iespēja iepazīt un atklāt no jauna novada dabas skaistumu, satikt aktīvākos novadniekus un radoši darboties kopā ar viņiem, kā arī pavadīt lielisku, piedzīvojumiem bagātu dienu kopā ar saviem tuvākajiem cilvēkiem – ģimeni un draugiem. Dienas laikā ekspedīcijas dalībniekiem būs jāmēro ceļš cauri visai Jēkabpils novada teritorijai un jāveic dažādi uzdevumi, par ko tiks piešķirti punkti, tādējādi nosakot veiksmīgākās dalībnieku komandas.
    Katrai komandai ekspedīcijas starta punktā tiks izsniegts ceļvedis ar kontrolpunktu aprakstu, pēc kura vadoties, komandas tiks aicinātas apmeklēt dažādas novada vietas un veikt sagatavotos uzdevumus. Eks­pedīcijā var doties ikviens interesents, kura rīcībā ir vieglā automašīna, mikroautobuss, motocikls, velosipēds vai kāds cits transporta līdzeklis.
    Pasākuma dienā reģistrēties ekspedīcijai būs iespējams no plkst. 11.30– 11.55: Dignājas pagasta pārvaldē; Dunavas pamatskolā; Rubeņu kultūras namā; Ābeļu pagasta pārvaldē; Leimaņu tautas namā; Kalna pagasta pārvaldē; Zasas kultūras namā. Taču, lai nodrošinātu veiksmīgu ekspedīcijas norisi, ieteicama iepriekšēja pieteikšanās, uz e-pastu: jurgita.bareika@jekabpilsnovads.lv sūtot informāciju: komandas nosaukums, kapteinis, dalībnieku vārdi, uzvārdi, pārstāvētā pilsēta vai pagasts.
   Ekspedīcijas noslēgums paredzēts Dignājas pagasta Vandānos, ģimeņu iniciatīvu telpā, kur no plkst. 17.00 līdz 18.00 tiks gaidīti ekspedīcijas dalībnieki un apkopoti rezultāti.  Dalība ekspedīcijā, kā arī noslēguma koncerts ir bez maksas. Jautā­jumu un neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar pasākuma organizatoriem: t. 27620204 (Jurgita Ba­reika) vai t. 20371520 (Laura Aišpure), kā arī aicinām sekot līdzi informācijai un jaunumiem par pasākumu portālā:   Jēkabpils no­vada pašvaldības mājaslapā ir pieejama plašāka informācija un ekspedīcijas nolikums.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (8)

 1. īpaši stulbs
  īpaši stulbs
  pirms 11 mēnešiem

  Cerams, ka labākos ekspeditorus Jēkabpils novads attiecīgi novērtēs un ekspedīcijas beigās pasniegs viņiem vērtīgas piemiņas balvas.

  Atbildēt
 2. zin ko
  zin ko
  pirms 11 mēnešiem

  Lauku cilvēki vāc ražu, Kuram ir laiks dauzīties apkārt?

  Atbildēt
 3. A
  A
  pirms 11 mēnešiem

  Nu tie pāris kombainieri un traktoristi var strādāt. Pārējie cilvēki darbu mij ar atpūtu. Tikai sliņ;kiem vienmēr atrunas

 4. zin ko
  zin ko
  pirms 11 mēnešiem

  Sēdi savā aizgaldā un neņurksti, kamēr neatradies uz pannas. Cilvēki jau rok kartupeļus, marinē, konservē un dara visus citus darbus. LAUKOS ATPŪTAS NAV!

 5. zinātājs
  zinātājs
  pirms 11 mēnešiem

  Kas zina, kā pareizi rīkoties, ja negribas doties ekspedīcijā, bet priekšniecība saka - jābrauc! Vai ģimenes ārsts piektdienā var izdot slimības lapu tikai uz sestdienu, lai priekšnieks redz, ka ir, bet svētdien atkal anulēt, lai tā ka nav? Vai jāgaida līdz pirmdienai, kad priekšnieks internetā ieraudzīs, ka sestdien bijis medicīnisks attaisnojums un tikai tad var anulēt?

  Atbildēt
 6. pēdējais idiots
  pēdējais idiots
  pirms 11 mēnešiem

  Tev grūta dzīve,atkrēpojies un iespļauj ģīmī tam savam priekšniekam,tas līdzēs.

 7. piekrītu
  piekrītu
  pirms 11 mēnešiem

  Vo vo! :DDDDDD

 8. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 11 mēnešiem

  vel ir laiks sagatavotes un pieteiktes. vislabak ar vis ģimen, jo tad būs lielāk garantij vinnet.

  Atbildēt

Pievienot komentāru