Dome līdzfinansēs Rotari kluba projektu Jēkabpils slimnīcas atbalstam
INESE ZONE

Jēkabpils reģionālā slimnīca ir lūgusi domi finansiāli atbalstīt ieceri, lai iegādātos Jēkabpils reģionālās slimnīcas Austrumlatvijas perinatālās aprūpes centram trīs jaundzimušo inkubatorus ar vitālo funkciju monitoringu. Projektu realizē «Rotary Club» sadarbībā ar Jēkabpils rotariešiem. Tā kopējais finansējums ir 53 534 eiro. Pašvaldībai atbalsts tiek lūgts 10% apmērā no kopējā projekta budžeta.  
Sociālo, izglītības, kultūras, sporta un veselības aizsardzības jautājumu komitejā tika nolemts sniegt atbalstu minētā projekta realizācijai 5 354 eiro apmērā, finansējumu paredzēt 2020. gada budžetā un ieguldīt to SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” pamatkapitālā.
Domes sēdē, apstiprinot budžeta grozījumus, nolemts paredzēt pilsētas šī gada budžetā 5 354 eiro Rotari kluba projekta atbalstam. Minēto finansējumu kā ieguldījumu iekļaus Jēkabpils reģionālās slimnīcas pamatkapitālā. 
Jēkabpils Rotari kluba darbība ilgst jau 12 gadus, un šis būs jau ceturtais sadarbības projekts ar Zviedrijas un citu valstu kolēģiem, kā arī Rīgas klubiem, kas vainagojas ar atbalstu Jēkabpils slimnīcai. Līdzšinējos starptautiskajos projektos dāvinājums sniegts dzemdību nodaļai un Perinatālās aprūpes centram. Trīs iepriekšējo projektu gaitā slimnīca saņēmusi ziedojumu ap 200 000 eiro vērtībā. Jēkabpils dome vienmēr ir atsaukusies uz aicinājumu atbalstīt šos projektus. Jēkabpils slimnīcas Perinatālās aprūpes centrā ārstējas pacienti no visas Austrumlatvijas – Madonas, Rēzeknes, Preiļu, Daugavpils dzemdību nodaļām. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. dakters
  dakters
  pirms 3 nedēļām

  Jādomā, ka šī kapitālsabiedrība kārtējo reizi ir zaudējumu gūstā, ja par tik niecīgi ieguldījumi infrastruktūrā jāfinansē no pašvaldības budžeta. Vai tiešām nav iespējams atrast valdi, kas spēj šo iestādi - budžeta līdzekļu bezdibeni, nostabilizēt un vismaz kaut kādas – realitātei atbilstošas, vidēja termiņa stratēģijas virzienā?!

  Atbildēt
 2. atkal
  atkal
  pirms 3 nedēļām

  kā redzams blakus "kanālā" slimnīcas valde liek maksas video monologus, kuru galvenā satura līnija ir pašslavināšanās, nez vai tos līdzekļus ieguldot šī projekta finansēšanā pašvaldība varētu uzelpot nepārtraukti nebalstot šo kapitālsabiedrību - budžeta līdzekļu bezdibeni.

  Atbildēt

Pievienot komentāru