Domei piedāvā zāli sporta halles celtniecībai
Inese Zone

Jēkabpils do­me saņēmusi SIA «Likra» piedāvājumu iegādāties uzņēmumam piederošo ēku un zemi Rīgas un Ārijas Elks­nes ielas stūrī, kas savulaik būvēta kā AK — 8 sporta zāle. «Likra» to  reiz iz­mantoja mēbeļu tirdzniecībai, bet tagad aicina pašvaldību to izmantot iecerētās multifunkcionālās sporta halles izbūvei.  
   Piedāvājums tika izskatīts domes attīstības un tautsaimniecības komitejas sēdē. Deputāti secināja, ka teritorijā būtu vieta autostāvvietai un tā ir asfaltēta, kas ir pluss. Taču asfalta segums ir nolietojies. Tāpat arī ēkas atrašanās vieta būtu laba no izvietojuma viedokļa, lai reklamētu Jēkabpili un tās sporta dzīvi, jo atrodas tranzītceļa malā, pie pilsētas robežas, un šāds objekts būtu pamanāms katram iebraucējam. Taču zāle ir pārāk maza, lai tajā īstenotu visas  jaunās halles celtniecības ieceres. Kā zināms, to grib būvēt pat ar trim zālēm. Deputāti gan secināja, ka varbūt tomēr ēku izmantot kāda atsevišķa  sporta veida zāles ierīkošanai. Taču tas, vai pašvaldība piedāvājumu izmantos, būtu atkarīgs no cenas, ko prasīs īpašnieks, un ēkas novērtējuma, jo tā jau ilgu laiku nav izmantota un var būt sliktā stāvoklī. Aivars Kraps norādīja, ka jāņem vērā arī tas, ka līdz ēkai neved sabiedriskais transports. Tas atkal būtu mīnuss, ja ņem vērā, ka nodarbības zālē apmeklēs arī skolēni. Aigars Nitišs iebilda, ka šo jautājumu transportu varētu atrisināt, ja vispār izlems izmantot ēku. Diemžēl, ja ar to neviens neko nedarīšot, tā pārvērtīsies par kārtējo Jēkabpils graustu. 
   Komitejas locekļi vienojās atlikt jautājuma izskatīšanu, uzdot pašvaldības būvniecības speciālistiem apzināt objekta stāvokli un tad lemt atkarībā no viņu ziņojuma. 

Saistītie raksti:

Multifunkcionālo halli cels ar trim zālēm
Nākamgad Jēkabpilī plāno uzsākt multifunkcionālas sporta halles celtniecību

 

 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (13)

 1. nunu
  nunu
  pirms 1 gada

  Bet autobusa pietura bildē redzama, tātad kursē sabiedriskais transports.

  Atbildēt
 2. Autobusu parks
  Autobusu parks
  pirms 1 gada

  Kaut kāds autobuss laikam iet ne ta 1. ne 4. - Dies' vien zina. Bet laikam reti staigā.

 3. ?
  ?
  pirms 1 gada

  A tur kādu ledus halli nevar ierīkot? Hokejisti jau visu laiku žēlojas, ka nav kur trenēties.

  Atbildēt
 4. Ana
  Ana
  pirms 1 gada

  Normāli vispār, nepilnus 2km tālāk jau ir Spuņģēnu sporta halle. Esam bagāta tauta laikam tomēr

  Atbildēt
 5. Hmm
  Hmm
  pirms 1 gada

  Florbolisti no Spungeniem aizvācās. tad jau laikam tur tā zāle tukša stāv. Nav nekas dzirdēts, ka kaut kas notiek.

 6. Hens
  Hens
  pirms 1 gada

  Ipashnieks prasis kosmosu, tas nu ir pec pieredzes skaidrs.

  Atbildēt
 7. as
  as
  pirms 1 gada

  Savulaik Likrai bizness gāja uz urā. Tagad no tā visa vairs nekas pāri nav palicis. Ražotnīte ir, bet tur ir baigi austas cenas. Krustpils novads kā jau bagāts, kurš dzīvo pāri saviem līdzekļiem, tur mēbeles pasūtīja. Nesaprotu, kā var vinnēt konkursā ar tik augstām cenām?

  Atbildēt
 8. Es
  Es
  pirms 1 gada

  Teiktu, ka cenas Atbilst kvalitātei!

 9. Roga
  Roga
  pirms 1 gada

  Man jau liekas, ka sporta halli vajadzētu centrā. Florbolisti no Spuņģēniem aizgāja dēļ tā, ka novads lielu naudu prasīja, neskatoties, ka komandas Krustpils vārdu nesa Latvijā un tāpēc, ka tā vieta ir tālu un jaunus spēlētājus grūti tur piesaistīt!

  Atbildēt
 10. Aivaruha
  Aivaruha
  pirms 1 gada

  Krap, pirms ko saki, pārbaudi infomāciju.Autobuss kursē!!!!

  Atbildēt
 11. Polo
  Polo
  pirms 1 gada

  No Tūrisma skatu punkta vieta baigi laba!

  Atbildēt
 12. No autobraucēju
  No autobraucēju
  pirms 1 gada

  skatu munkta arī - aizbrauc uz tehnisko un pēc tam uz sporta zāli.

 13. smieklīgi
  smieklīgi
  pirms 1 gada

  Smieklīgi,ka pašvaldības darboņi lieto argumentu "uz turieni nekursē sab.transports". Vai kāds nepateiktu saskumušajam cilvēkam,ka pašvaldība šādu jautājumu var nokārtot dažu stundu laikā?Šķiet,ka tai ir zināma teikšana autobusu parka darbības sakarā.

  Atbildēt

Pievienot komentāru