Domes ēkas fasādes bojājumos saskatīti drošības riski
INESE ZONE

Jau kādu laiku pie Jēkabpils domes ēkas bija re­dzamas sastatnes un meistari veica fasādes remontdarbus. Jēkabpils pašvaldības izpilddirektors Guntars Gogu­lis skaidro, ka pašvaldība saņēmusi Būvniecības valsts kontroles biroja atzinumu par to, ka šāds remonts ir nepieciešams. 
    – Būvniecības valsts kontroles birojs no drošības viedokļa izvērtē sabiedriskās ēkas, kurās mēdz uzturēties vairāk nekā 100 cilvēku. Viņi konstatēja, ka nepieciešami domes ēkas remontdarbi. Mēs  ikdienā nebijām ievērojuši, ka vietām atnācis vaļā apmetums un ka fasāde da­ļēji jāatjauno. Domes ēkai tika veikta cokola un dzegu atjaunošana, – skaidro G. Go­­gulis.
    Darbu veicējs ir SIA «Ošukalns celtniecība», tie  jāpabeidz līdz šā gada oktobra beigām. Kopējās izmaksas ir 11 910 eiro ar PVN, tās jau bija iekļautas šī gada budžetā. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. he he
    he he
    pirms 1 gada

    Ah tad pēkšņi nedroši sajutās, ka apmetums neuzkrīt uz kāpostgalvas. Bet kādas ir pašvaldībai piederošās ēkas, kuras izīrē, vai cilvēki tajās dzīvo, vai tāpat stāv beztolku, par to ne zinis neliekas. Tur acis ir piežmiegtas.

    Atbildēt

Pievienot komentāru