Domes vadība sola turpināt graustu nojaukšanu
INESE ZONE

Pērn Jēkabpils pašvaldība aizsāk graustu nojukšanu. Nojauca daudzdzīvokļu mājas graustu Viestura ielā 44 un veco dzirnavu drupas Rīgas ielā. Jēkabpils domes jaunā vadība sola turpināt šos darbus.
      Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps stāsta, ka   budžetā šim nolūkam ir ieplānota naudas summa un tā noteikti tiks izmantota. 
-Vēl notiek vienošanās, kuru objektu nojauksim, bet es domāju, ka tā būs tā saucamā „slīkoņu māja” Ziemeļu ielā 1. Tas ir pašvaldības īpašums, un būtu loģiski, ka mēs to izdarām. To nojaucot, tas varbūt iedos kādu dzīvību tam mikrorajonam. Ēkai Ziemeļu ielā 1 gan visu laiku mūrējam ciet pirmā stāva logus, bet tie ātri ir atkal vaļā. No iedzīvotājiem ir dzirdēts, ka tur notiek dažādas sliktas lietas. Blakus ir skola, un tāpēc tā ir prioritāte numur viens, ko izdarīsim šogad. Tad arī varētu apskatīties, ko darīt ar blakus esošo bijušā bērnudārza teritoriju. Pēc mana lūguma tur bija būvvalde. Tur ir dedzis. Cilvēki laikam iekšā kaut ko ir dedzinājuši. Galīgais lēmums gan vēl nav pieņemts, bet mans skatījums, ir, ka jānojauc ēka Ziemeļu 1, un nebūtu slikti, ja arī dārziņa ēkas. Tās gan nav pašvaldības īpašums, kas visu sarežģī. Skaidrs, ka tas ir dārgs process pašvaldībai jaukt nost privātīpašumā esošas ēkas, bet es domāju, ka mēs iesim soli pa solim un jauksim tās nost, jo cita ceļa nav, - sacīja Aivars Kraps.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (12)

 1. Nauris
  Nauris
  pirms 1 gada

  Kad varētu sekot Auseklīšu ielas grausti ?

  Atbildēt
 2. Linda
  Linda
  pirms 1 gada

  Auseklīša ielā grausti jau gandrīz 30 gadus stāv! Tas nevienam, diemžēl, neinteresē...

  Atbildēt
 3. fans numur 1
  fans numur 1
  pirms 1 gada

  hmm..interesanti...visi tik ļoti bija pret Krapu, bet tagad ir redzams,ka lietas reāli notiek. Iespējams,Kraps ir tas, kas vajadzīgs pilsētai.

  Atbildēt
 4. Guna
  Guna
  pirms 1 gada

  Nopietni???? Tās summas jau tika sadalītas ēkām Ragaiņa laikā. Nejau Kraps pēkšķi to izdomāja. Tas viss jau sen ir ieplānots. Kraps tikai tgd piesavinās cita darbus un nopelnus sev, lai nezsaktītos iedzīvotāju acīs tas sliktais

 5. gunai
  gunai
  pirms 1 gada

  ragaiņa ieplānotais vēl nenozīmē, ka tas tiktu izdarīts. viņa kroņa teiciens ir - plānots, tas nenozīmē, ka izpildīts. tā ka nemuldi, ja?

 6. Fanam
  Fanam
  pirms 1 gada

  Kraps tagad visiem baro končas, lai piesegtu savus turpmākos plānus, tici man!

  Atbildēt
 7. Izsmiekls
  Izsmiekls
  pirms 1 gada

  Kraps ir spēļu zāļu piemīzējs un nelietis.

  Atbildēt
 8. eh
  eh
  pirms 1 gada

  izdzina tevi ar visu taratorku ar sūdainu mietu? nevajadzēja būt augstprātīgam. arī saimnieks tu nebiji nekāds. apaļa nulle, ieliktenis un tādus salasīji sev apkārt. padomā turpmāk, kas tu esi un ko vari celt.

 9. to eh
  to eh
  pirms 1 gada

  ko īsti te iepirdi? runā skaidru valodu!

 10. Krista
  Krista
  pirms 1 gada

  Kur ragaiņa draudzene. Vēl strādā domē? Vai ir atpaļ Krustpils novadā?

  Atbildēt
 11. ev
  ev
  pirms 1 gada

  Un kāds tam sakars ar graustu novākšanu? Vai gribi piemesties Raivim par draudzeni? Neceri, nekas nesanāks.

 12. to Krista
  to Krista
  pirms 1 gada

  nepird, ja.

Pievienot komentāru