Domes vadība tiekas ar Ķīnas vēstnieku Latvijā
Margita Liepiņa

9. augustā Jēkabpilī darba vizītē viesojās Ķīnas Tautas Republikas Ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijas Republikā V.E. Huans Juns (Huang Yong), Ķīnas Tautas Republikas Ekonomikas un tirdzniecības padomniece Latvijas Republikā Liu Šaodzjuņa (Liu Shaojun), Ķīnas Tautas Republikas Ekonomikas un tirdzniecības padomnieces biroja Latvijas Republikā atašejs Dina Sjuedži (Ding Xuezhi), kā arī Latvijas Ārlietu ministrijas Āzijas un Okeānijas valstu nodaļas vadītājs Egils Dzelme.
    Vizītes sākuma Jēkabpils pilsētas pašvaldībā delegācija tikās ar domes priekšsēdētāju Raivi Ragaini, domes priekšsēdētāja vietnieci sociālos jautājumos Līgu Kļaviņu un domes priekšsēdētāja vietnieku tautsaimniecības jautājumos Andri Rutko. Pilsētas domes vadība viesiem prezentēja pilsētas galvenos raksturlielumus, uzņēmējdarbības vidi pilsētā un lielākos izaicinājumus jēkabpiliešu dzīves kvalitātes uzlabošanā.
  Izrādot interesi par pilsētas prezentācijā redzēto un turpinot savstarpējo diskusiju,  vēstnieks  H. Juns interesējas par potenciālajiem investīcijas projektiem pilsētā, sadarbību ar uzņēmējiem tirdzniecības un ražošanas jomās. Vēstnieks un  Latvijas Ārlietu ministrijas Āzijas un Okeānijas valstu nodaļas vadītājs E. Dzelme vadībai prezentēja jaunu izglītības projektu ķīniešu valodas apguvei, kā arī izteica piedāvājumu starptautiskās sadarbības loka paplašināšanai.
      Pēcpusdienā Ķīnas vēstnieka delegācija apmeklēja kokapstrādes ražošanas uzņēmumu SIA “Gaujas koks”, kā arī interesantā ekskursijā iepazinās ar Jēkabpils lielāko tūrisma objektu-  Krustpils pili.
 
Domes arhīva foto
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. vērotājs
  vērotājs
  pirms 11 mēnešiem

  Tik tāli ciemiņi, un tik švaks skrebents?

  Atbildēt
 2. vērotājam
  vērotājam
  pirms 11 mēnešiem

  Iespējams, ka viss notika ķīniešu valodā, tāpēc skrebents daudz ko nesaprata.

Pievienot komentāru