Donoru dienas turpmāk notiks poliklīnikas ēkā
Lāsma Vindule, sabiedrisko attiecību speciāliste

 Nākamās Donoru dienas notiks 4. un 18. jūlijā, taču aicinām ņemt vērā, ka mainīta norises vieta – turpmāk tās norisināsies Jēkabpils reģionālās slimnīcas ambulatorajā daļā jeb poliklīnikas ēkas 1. stāvā (ieeja no t/c «Se­dumi» puses, bijušās 1. terapijas nodaļas telpas). 
    Donoru dienas norisināsies ierastajā laikā – plkst. 9.00–13.00. Informācijai par Donoru dienu norises datumiem vienmēr seko līdzi www.jrslimnica.lv. 
Lai varētu palīdzēt ār­stiem glābt smagi slimu pacientu dzīvības, Jēkabpils reģionālā slimnīca un Valsts asinsdonoru centrs   aicina ikvienu iedzīvotāju, kurš jūtas vesels, kļūt par asins­donoru. Viens donors, no­dodot asinis, var izglābt dzīvību pat trīs cilvēkiem.
     Lai dotos uz asins ziedošanas vietu, galvenais ir laba pašsajūta un vēlme palīdzēt. Pēc reģistrēšanās potenci­ālajam donoram jāaizpilda neliela anketa, kam seko saruna ar ārstu, temperatūras un asinsspiediena mērījumi, kā arī hemoglobīna pārbaude. Ja visi rādītāji ir labi, tad donors aicināts doties uz asins ziedošanu. 
   Lai ziedotu asinis, līdzi jābūt derīgam personu apliecinošam dokumentam (pasei, personas apliecībai (eID) vai jebkurai citai personu identificējošai apliecībai, kurā ir šāda  informācija – personas kods, vārds, uzvārds un foto.
   
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru