Draudzības alejā bedrains ceļš
INESE ZONE

 
Šīs ziemas mainīgie laika apstākļi ir ļoti nelabvēlīgi ceļu segumam. Rodas jaunas bedres, bet vairāk bo­jāts asfalts burtiski sa­drūp.
  Tas ir  iemesls, kā dēļ braukšanai ļoti nelabvēlīga situ­ācija izveidojusies Draudzī­bas alejā. Jēkabpils pašvaldības ceļu būvinženieris Ed­gars Lazdāns informē, ka, ņemot vērā šo situāciju, Draudzības alejā ir uzstādīta ceļazīme  «Bed­rai­ns ceļš» un būšot arī plāks­ne ar skaidrojumu, ka šo­gad veiks ielas pārbūvi. Tāpat E. Lazdāns arī informē, ka jau tagad, lai pagaidu variantā uzlabotu ceļa se­gumu, Drau­dzības alejā lāpa bedres. 

Saistītais raksts:

Šogad plāno rekonstruēt Draudzības aleju

 

 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (16)

 1. Ļoņa
  Ļoņa
  pirms 1 gada

  Sveicināti necienītais Ļoņa. Jēkabpils mērs. Man ir kauns par Tevi. Nejau par Jums. Baigi forši sanāk,hadeni laboju savam opelim reizi divās nedēļās dēļ Taviem joban****m ceļiem kuriem Tu nekādu naudu nenovelti,jo po**j lai jau brauc,Jēkabpils taču ir pārmaiņu pilsēta. bedrītes salāpīsim. Feņkā netieku,jo Ļoņka no salas atbrauca,vajag uzraut aparātus. Es jau neesu cilvēks,jo strādāju par minimālo,man tak vēl opels jāsalabo labo ceļu dēļ,vēl ļoņam jāsamaksā 130 eur mēnesī,jo es taču uz takša strādāju. Vadāju gan naktīs gan dienā,jo esmu robots. Veselību nežēloju. Lai tik ļoņam labi. Lai apīšus uzrauj un ar audi mauc. Man kauns par to,ka tāda attieksme Mūsu pilsētas mēram. Nu nekas,gan jau pienāks laiciņš un arī viņam būs sāpīgi ap sirsniņu. Dzīvo vesals ,Ļoņa ;)

  Atbildēt
 2. Janjuciits
  Janjuciits
  pirms 1 gada

  es dzirdēju ka šamējais Ļoņa uz Lietuvu braucot jau sist pa pogām. Bij Jēkabpils, Līvāni, tagad Lietuva

 3. duzis
  duzis
  pirms 1 gada

  Tiesam kadi mums celi jekabpils centra pat.Braucu ar busu domaju ka ritenus nolauzisu.Par ko mes maksajam nodokli par bedrenaijiem celiem .Cik ilgi lauzis transportlidzeklus.Bus jasak tiesa sudzet kadam par to jaadbild vienreizs.Pietiks kabatas stuket to naudu kas domata celuem.Pasim erti braukt pa tadu celu zb jau.

  Atbildēt
 4. vērotājs
  vērotājs
  pirms 1 gada

  Valsts kontrole domei nodeva kārtīgu pi..duļei par ielu stāvokli pilsētā un par desmitiem pārkāpumu ielu uzturēšanā un ka nauda tiek iegrūsta nevis ielu pārbūvē, bet notiek mūžīgā bedrīšu lāpīšana. Un kas var izskaitļot un izsekot līdzi, cik tajās bedrēs iegrūda un cik tas viss maksāja. Kurš var izskaitīt līdzi grants ielu greiderēšanai, cik sālīti, cik šķūrēti un konkrēti kuri ceļi. Varbūt desmit reižu vietā ir izbrauktas reizes divas, kad nevienu. Kā zināms sveša naudiņa patīk visiem, un ceļi ir viens no gardākajiem kumosiņiem...

  Atbildēt
 5. GedertsPiebriedis
  GedertsPiebriedis
  pirms 1 gada

  Tā jau nu nav. Var arī Jēkabpilī labus ceļus atrast.

  Atbildēt
 6. Santa
  Santa
  pirms 1 gada

  Draudzības alejas ceļu tiešām varētu salabot ... ar katru gadu ir sliktāka situācija ...

  Atbildēt
 7. nunu
  nunu
  pirms 1 gada

  Tā zīme jāliek jau uz praktiski visiem ceļiem Jēkabpilī. Remontēs Pasta ielu un kas būs ar A.Pormaļa ielu, tā jau tagad ir briesmīgā stāvoklī.

  Atbildēt
 8. mhm
  mhm
  pirms 1 gada

  Jā, galvenais, ka nesen vēl bija raksts avīzē, ka Draudzības aleju tuvāko gadu laikā nedomā labot. Bet nu ja labos, cerams salabos VISU draudzības aleju, nr tikai to posmu kur zīme bedrains ceļš, jo tālāk ceļš ir drausmīgs tik ilgi, cik ilgi es sevi atceros. :@

  Atbildēt
 9. ļoņa
  ļoņa
  pirms 1 gada

  Nevar nelabot - vēlēšanas tuvojas

 10. Vikijs
  Vikijs
  pirms 1 gada

  Pilnīgi piekrītu mhm..dzīvoju daudzus gadus tajā Dr.alejas daļā,kas aiz krustojuma un tiešām neatceros,kad šī ielas daļa labota. Atceros, kad radās gaišā ideja katru gadu rīkot pilsētas svētkus kādā no pilsētas ielām un attiecīgi šo ielu salabot..,gaidījām,kad tad nu pienāks mūsu ielai kārta...nesagaidījām. Kā arī tika jautāts,kad tiks darīts kas ar skaistumu ielas galā-milzīgu bedri pie nenožogotajām atkritumu tvertnēm Dr.alejas galā...saņēmām atbildi,ka 2009.gadā tiks veikta ielas rekonstrukcija un tad nu visu salabos...2009.g.....vai ir jēga jautāt ko...solījums šogad salabot arī izklausās pēc .....

  Atbildēt
 11. domnieks
  domnieks
  pirms 1 gada

  noteikti šoreiz salabosim jo kā tad mūs atkal ievēlēsiet

 12. Družbas iela
  Družbas iela
  pirms 1 gada

  Bija kaut kādi plāni 2009. gadā pagarināt Draudzības aleju un iztaisīt paralēlu Jaunajai ielai līdz kapiem. Iedzīvotāji savāca parakstus pret šo pagarināšanu. Neviens neklausījās iebildumos. Paldies dievam tagad šis projekts laikam pagaidām nolikts tālā skapī.

  Atbildēt
 13. Bedres ka biezs
  Bedres ka biezs
  pirms 1 gada

  Kurās ielās bedres nav. Vienības, Brīvības līdz klosterim. Pārējās - melnais tūkstotis. Piemēram bez jau minētās - Pasta ielā, Pormaļa, Jaunā, Viestura utt. Sarakstu droši vien var turpināt.

  Atbildēt

Pievienot komentāru