Dunavā aptieka joprojām nedarbojas
AIJA VALDMANE

Varākkārt jau esam informējuši, ka Dunavā no gada sākuma līdz šim brīdim nedarbojas aptieka. Šis fakts  bija saistīts ar to, ka ārsta palīdze, kas  otrdienās strādāja pie ārsta Ivara Eiduka, kas uz Dunavu brauc no Rubeņiem, nedrīkst būt farmaceite  arī aptiekā, kaut gan viņa šim darbam bija piekritusi,  jo farmaceitei aptiekā jābūt visu laiku.
    Gan Jēkabpils novada domes vadība, gan «Benu» aptiekas pārvalde kopīgi sadarbojās, lai atrastu pretendentus aptiekāra amatam. Kā stāstīja domes priekšsēdētājs Aivars Va­nags, līdz šim bija pieteikušies trīs pretendenti, taču viņi viens pēc otra atteicās. Vienu neapmierināja  sliktie ceļi, bet otrs pārdomāja, sakot, ka neesot  gatavs pārcelties dzīvot šajā  lauku apvidū. Tādēļ pagaidām «Benu» aptiekas filiāle ir slēgta. 
    A. Vanags informēja par to, ka pašlaik tiek meklēta arī farmaceite aptiekas vadītāja darbam Rubeņos, jo pašreizējā vadītāja domā doties pensijā. Viņa gan joprojām turpina strādāt, kamēr neatradīs citu viņas  vietā. 
    – Mēs esam piesardzīgi saistībā ar smago stāvokli, – skaidroja A. Vanags. – Ie­spējams, kāds no Jēkabpils koronavīrusa dēļ pēkšņi pārcelsies uz laukiem un varēs strādāt šajās aptiekās. Visādi var gadīties. 

Reklāma 

 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. Harijs
  Harijs
  pirms 1 mēneša

  Vanaga kungs ir švaks novada šefs,ar zemiem apgriezieniem,jācer uz jauno Jēkabpils novada vadību pēc gada!

  Atbildēt
 2. aptieka
  aptieka
  pirms 1 mēneša

  Vanag, ceļus taisi, nevis te gudri spriedelē!

  Atbildēt

Pievienot komentāru