Dunavā pamatizglītības programmas vairs nebūs
AIJA VALDMANE

Jēkabpils  novada domes apvienotajā komitejā sprieda par 1.–4. klašu mācību programmas lietderību Dunavā.
    Izpilddirektors Jānis Subatiņš informēja, ka 1.–4. klasēs uz nākamo mācību gadu varētu palikt tikai divi bērni. Pēc pašvaldības vadības pārrunām ar Dignājas pamatskolas Dunavā pedagogiem un bērnu vecākiem izpilddirektors uzrakstījis iesniegumu par pamatizglītības 1. pos­ma (1.–4. klase) programmas papildu īstenošanas vietas Dunavas skolā lietderības izvērtēšanu un  pirmsskolas grupas uzturēšanas tālāko perspektīvu.  Mācības  varētu pārtraukt ar 1. jūniju. Pe­dagogus  atbrīvo, jo cita darba, ko piedāvāt, nav. Viens skolotājs ir arodbiedrības biedrs. Ar viņu atbrīvošanas procedūra būs ilgāka, jo jāsaskaņo ar arodbiedrību. J. Subatiņš informēja, ka  pirmsskolas grupa varētu palikt, jo vecāki prognozēja, ka pieci pirmsskolas vecuma bērni varētu  izglītoties arī turpmāk. Kādreiz viss var arī mainīties, bet pagaidām pirmsskolas grupiņa būs. Reizē ar to uz pusslodzi darbā paliek arī apkopēja.
    Jēkabpils  Izglītības pārvaldes vadītāja Anda Ķiploka piebilda, ka mācību  gada beigās jau var redzēt, cik bērnu paliek. 4. klasi beidz trīs audzēkņi, un paliek tikai divi.
     Jēkabpils novada domes sēdē nolēma pārtraukt Dig­nājas pamatskolas pamatizglītības 1. posma (1.–4. kla­se) programmas īstenošanu Dunavas skolā ar 1. jūniju un uzdot finanšu un ekonomikas nodaļai, sadarbībā ar Dignājas pamatskolas direktori un saskaņojot ar izpild­direktoru, apstiprinātā bu­džeta ietvaros plānot turpmāko finansiālo nodrošinājumu Dignājas pamatskolas pirmsskolas izglītības programmas papildu īstenošanai Dunavas skolā. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. atvainojiet
  atvainojiet
  pirms 1 gada

  Vai kāds vispār saprot,kas pateikts raksta pēdējā rindkopā? Kas tā par sviesta kulšanu?

  Atbildēt
 2. Daina
  Daina
  pirms 1 gada

  Laikam jau nesaproti, ja neatškir pamatizglītību no pirmsskolas.

 3. Dainai
  Dainai
  pirms 1 gada

  Nu ir jau ir murgaini. Baigi jāiespringst, lai saprastu. Domes činavnieki protams uzreiz saprot, viņiem tādi samudžināti teksti ir medus maize un viņus tādus ražo simtiem. Žurnālistiem gan nevajadzētu viens pret vienu tos pārspiest, bet izskaidrot sakarīgi kas un kā.

  Atbildēt

Pievienot komentāru