Dūņinieku klubs ir pārdots
AIJA VALDMANE

 Jau iepriekš Jēkabpils novada domes sēdē tika spriests par Ābeļu pagasta Dūņinieku kluba nodošanu izsolē.
     Līdz šim to apsaimniekoja vietējais iedzīvotājs Alvis V. kopā ar saviem domubiedriem. Tajā tika svinēti dažādi  svētki, ieinteresētie ēku remontēja un izmantoja savām aktivitātēm. Taču, tā kā klubs tomēr bija pašvaldības īpašums, bet iedzīvotāji tur ieguldīja arī savus līdzekļus, tad vienā no domes sēdēm tika nolemts nodot šo namu izsolē ar sākotnējo cenu 4300 eiro. Protams, uz šo izsoli drīkstēja pieteikties  iepriekšējais apsaimniekotājs, kurš  piekrita visiem izsoles noteikumiem, sakot, ka citas izejas jau neesot, bet nebija izslēgts, ka pieteiktos  arī kāds cits.
     Kā BD pastāstīja Jē­kabpils novada īpašuma apsaimniekošanas un  pārvaldīšanas speciāliste Inga Bokāne, izsole notika 21. novembrī, un uz to bija pieteikušies  divi pretendenti, no kuriem viens bija iepriekšējais  apsaimniekotājs. Klāt bija izsoles komisija. Viens no pretendentiem – Alvis V. solīja  par 200 vairāk, otrs no pārsolīšanas atteicās, tāpēc klubu «Dūņinieki» savā pārziņā ieguva iepriekšējais kluba apsaimniekotājs Alvis V.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. Huligāns
  Huligāns
  pirms 2 gadiem

  Šitā ierēdņu raustīšanās krīt uz nerviem. I bitīt matos . Alvis V. apsaimniekotājs. Protams, ka Jēkabpils novadā neviens nezin kā dūņenieku kluba apsaimniekotājam ir uzvārds. Stulbeņi ierēdņi. Man ne 10 sekundes neaizņēm alai to noskaidrotu, Tepat Brīvās Daugavas mājas lapā meklētājā ierakstīju "dūņenieku klubs" un man izmeta A. Valdmanes 2015. gada rakstu par klubu un apsaimniekotāju Alvi Veigurs. Citreiz rakstiet izdomātus vārdus un uzvārdus, jūs ierēdņi novada domju lohi. Ibio!

  Atbildēt
 2. he he
  he he
  pirms 2 gadiem

  :DDDDDDDDDDDDDDDDD Nu tu iepūti! Gluži kā Ebernīzers taure!

Pievienot komentāru