Durvju serviss ar M-Lux - situācijām, kad nepieciešama SOS durvju atvēršana
Apmaksāts raksts

Iestrēgusi vai pazudusi atslēga, neveras slēdzene, salūza aizbīdnis? Šo lērumu jautājumu un risinājumu uztici M-Lux speciālistiem, kas sniegs profesionālu palīdzību, kad nepieciešams durvju serviss jebkurā situācijā. M-Lux ir lielākais Baltkrievijas Republikas tērauda durvju ražošanas uzņēmums, ar bagātīgu pieredzi, piedāvājot ne vien augstvērtīgu materiālu durvis, bet arī durvju uzstādīšanu un servisu.
 
Durvju atvēršana ir laikietilpīgs process. M-Lux zinošie meistari palīdzību spēs sniegt ļoti ātri un profesionāli:
 • atverot jebkura tipa durvis;
 • garantē 100 % atvēršanu;
 • diennakts apkalpošana;
 • 30 gadu pieredze šajā nozarē;
 • uzsverot akurātu darba izpildi.
 
M-Lux pieredzējušie meistari darbojas 24/7 Rīgā un 50km rādiusā ap Rīgu. Sos durvju atvēršana noderēs ne vien brīžos, kad iesprūdusi slēdzene vai nolūzusi atslēga, bet arī pie vēlmes veikt savlaicīgu slēdzenes maiņu. Laicīgi pamanot un novēršot durvju atvēršanas defektus, vērtne kalpos ilgāk, līdz ar to arī durvis. Zinošie M-Lux meistari ir pieredzējuši strādāt arī ar ļoti sarežģītām slēdzenēm un moderniem durvju aizslēgšanas risinājumiem, līdz ar to - vienmēr gatavi doties palīgā! Uzņēmuma kompetencē ietilpst jebkura tipa durvju atvēršana – mājokļa, mašīnas, biroja, seifa, noliktavas vai citas iestrēgušas durvis.
 
Durvju atvēršana un cena ir atkarīga no bojājuma veida un slēdzeņu tipa.
 
Standarta atslēgas ar parasto serdi var atvērt ātri un vienkārši. Savukārt durvju atvēršana vairāku līmeņu slēdzenēm ar cilindriem vai slēdzenes bez rokturiem prasīs vairāk laika. Neskatoties uz situācijas sarežģītību M-Lux meistari uzsver to, ka profesionāli un zinoši servisa sniedzēji risinājumu atradīs vienmēr. Lielu lomu spēlē meistaru pieredze metodikā un piemērotāko instrumentu izvēlē.  Durvju atvēršanas cena tiek noteikta precīzi, sniedzot 100% atvēršanas garantiju.
 
Ja esat nonācis situācijā ar iestrēgušām durvīm, uzticieties pieredzējušiem profesionāļiem 
 
Mēģinot durvis atlauzt pašam var rasties lielākas problēmas un defekti. Tādēļ sazinieties ar M-Lux, lai uzņēmuma meistari pavisam drīz jau var ķerties klāt durvju atvēršanas procesam. Neskatoties uz situācijas sarežģītumu, rūpes par durvīm uzticiet profesionāļiem. Ieskaties m-lux.lv un uzzini vairāk!
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. Jurmis
  Jurmis
  pirms 1 gada

  Paldies par noderīgu info

  Atbildēt
 2. Jurmim
  Jurmim
  pirms 1 gada

  Dzīvokļu zagļi attaisīs tās durvis viens un divi.

Pievienot komentāru