Dzimtsarakstu nodaļu pagaidām nepārcels uz jaunām telpām
INESE ZONE

BD jau informēja par to, ka Jēkabpils dome gaida atbildi no Tiesu namu aģentūras par to, kāda būs dzimtsarakstu nodaļas telpu nomas maksa jaunuzceltajā tieslietu namā.
     Kā zināms, tur ir paredzētas telpas dzimtsarakstu nodaļai un laulību zālei.  Sākotnēji Jēkabpils domes vadība  pauda cerību, ka telpas varētu saņemt bezatlīdzības lietošanā un ievākties tajās jau septembrī. Pēc tam tika skaidrots, ka jāgaida, līdz Tiesu namu aģentūras piedāvās nomas līgumu un būs zināms, kāda ir nomas maksa. Izskanēja cerība, kā tā būs neliela. 
     Pirms kārtējās domes sēdes deputāti tika informēti, ka nomas līguma piedāvājums ir saņemts un prasītā maksa par m2 ir 9,81 eiro ar PVN plus maksa par komunālajiem maksājumiem un apkopējas darbu. Kopumā gadā šim nolūkam būtu nepieciešami ap 43 000 eiro. 
     Tika secināts, ka pagaidām uz jaunajām telpām nepārvāksies un jāpagaida, kamēr īres cena kritīsies līdz  pieņemamākam apmēram. Šobrīd esot tāda situācija, kad aktuāli parādīt naudas plūsmu no ēkas apsaimniekošanas saistībā ar ēkas celtniecībai ņemto kredītu atmaksu. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru