Dzīvnieku biedrībā «Par ķepām»  aizvadīta Pasaules kaķu diena
Laima Bebre, biedrības «Par ķepām» pārstāve

Ja Dievs Tavā ceļā noliek kādu dvēselīti, tad jau ar to vien Viņš liek saprast, ka vēlas, lai Tu kaut ko viņa labā dari... (Māte Terēze)
  1. martā biedrības «Par ķepām» pagaidmājās tika atzīmēta Pasaules kaķu diena. Pasākumā piedalījās negaidīti liels skaits dažāda vecuma bērnu ar vecākiem, kā arī pensionāri. Kaķi tika ne tikai samīļoti, bet arī pa­lutināti ar dažādiem ciemiņu sarūpētiem gardumiem. Bēr­niem bija iespēja redzēt, kas notiek ar četrkājainajiem mīluļiem cilvēku bezatbildīgas rīcības dēļ. Šobrīd pa­gaidmājās dzīvo pavisam 20 kaķu un vairums no tiem ir bijuši mājas kaķi, kas atstāti uz ielas bezpalīdzīgā situācijā. Kaķi gaida atbildīgus un mīlošos saimniekus, kuriem tie gatavi sniegt visu savu mīlestību.
   Dzīvnieku biedrība «Par ķepām» vēlas pateikties jaunajiem saimniekiem, kas devuši iespēju kaķiem kļūt par savas ģimenes locekļiem, kā arī  citiem cilvēkiem par visa veida sniegto atbalstu. Īpašu paldies sakām  Gaidim un Leonīdam, kas rūpējās par siltumu un kaķu labsajūtu ziemā.
   Svētku diena tika aizvadīta pozitīvā gaisotnē par prieku gan bērniem, gan kaķiem, cerībā, ka cilvēki kļūs apzinīgāki un sāks uzņemties atbildību par tiem, ko ir pieradinājuši.
 
 
 
Personīgā arhīva foto
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru