Edgars Lamba noliek mandātu, vietā nāks Aleksandrs Deinis
INESE ZONE

Jēkabpils domes deputāts Edgars Lamba, kas ievēlēts no Jēkabpils reģionālās partijas (JRP) saraksta, informējis, ka noliek deputāta mandātu. Viņš arī izstājas no JRP un pārtrauc politisko darbību.
Edgars Lamba atzina, ka viņam bijis grūti strādāt gaisotnē, kāda valda domē šī sasaukuma laikā, kad pozīcija un opozīcija nespēj sadarboties.  
-Es esmu pašvaldības iestādes vadītājs, un šāda gaisotne darbu pašvaldības iestādē ļoti apgrūtina. Arī domē nav iespējams normāli strādāt, ja vispār nav nekādas sadarbības. Man bija saistošas arī idejas un darbs, ko dara Līga Kļaviņa un Raivis Ragainis. Tāpēc arī es balsoju par budžetu un neiestājos pret viņiem dažos citos jautājumos. Cilvēciski tas  bija ļoti smagi, jo es savā ziņā biju gan vienā, gan otrā pusē, bet negatīvās gaisotnes un sadarbības trūkuma dēļ nespēju kā deputāts realizēt to, ko gribētu. Diemžēl es nesaskatīju iespēju, ka kaut kas varētu mainīties, tāpēc tika sperts šis solis. To ietekmēja arī situācija ģimenē, kam nepieciešams mans atbalsts. Es ceru, ka varbūt mans solis liks domniekiem pārdomāt savu līdzšinējo rīcību un sākt sarunas, kas varētu novest pie normālas sadarbības. Ja nevarēju to panākt kā deputāts, tad ceru, ka mana aiziešana varbūt varētu to ietekmēt, – sacīja E. Lamba. Viņš turpinās savu profesionālo darbību Jēkabpils sporta attīstībā Jēkabpilī un atzina, ka pēc izšķiršanās par aiziešanu no politikas, jūtas daudz vieglāk.
 Jēkabpils reģionālās partijas vadītājs un domes deputāts Leonīds Salcevičs izteica nožēlu, ka pašvaldības darbā zaudēts biedrs, ar kuru kopā strādāti daudzi gadi.
-Es runāju ar viņu un sapratu, ka viņš neizturēja spiedienu no koalīcijas puses, kas mēģina iegūt sev atbalstītājus, jo jūtas nedroša par savām pozīcijām un sastāvu. Nezinu, kādas metodes tika izmantotas - draudi vai solīti labumi, bet E. Lamba aizgāja, jo negrib tajā visā piedalīties. Cik saprotu, viņam ir arī personīgi iemesli, – tā notikušo komentēja Leonīds Salcevičs. Viņš sacīja, ka pēc likuma jau šīs nedēļas domes sēdē ir jāanulē E. Lambas deputāta mandāts un paralēli var lemt par jauna deputāta apstiprināšanu viņa vietā. Nākamais JRP sarakstā, kas pēc balsu skaita kandidē uz domes deputāta vietu, ir Aleksandrs Deinis. L. Salcevičs sacīja, ka viņš ir piekritis nākt E. Lambas vietā.
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. he he
  he he
  pirms 1 gada

  Atkal gados vecs. Kur jaunie?

  Atbildēt
 2. jaunais
  jaunais
  pirms 1 gada

  Jaunie citās partijās. Pie Salceviča jau tikai vecie pašvaldības uzņēmumu un skolu vadītāji.

Pievienot komentāru