Ekspluatācijā pieņemta Kena parka pārbūve
Sabiedrisko attiecību nodaļa

Pagājušonedēļ ekspluatācijā ir pieņem­ta Kena parka pārbūve Vie­nības ielā 4 un Vienības ielā 4A, Jēkabpilī. 
    Pilsētas Būvvalde izvērtējusi ēkas gatavību ekspluatācijā, pamatojoties uz iesniegtajiem dokumentiem, sniegtajiem atzinumus no institūcijām, kuras izsniegušas tehniskos noteikumus, atbilstību normatīvajiem aktiem būvniecības jomā un būvprojektam un pieņēmusi objektu ekspluatācijā. Būvdarbi veikti par kopējo summu 274444,89 eiro (t.sk autoruzraudzība – 2178, būvuzraudzība 2000, būvprojektēšana – 11737 un būvdarbu veikšana 258529,89). Būvdarbu izpildītājs ir SIA «Erbauer group», būvuzraugs – SIA «LA KONSULTANTS», būvprojekta izstrādātājs – pilnsabiedrība «Austrumi PB».
     Projektā veikta Kena parka pārbūve labiekārtojot parka teritoriju, kā arī pārbūvējot esošo skatuvi ar laukumu skatītājiem. Ob­jekta būvdarbu laikā tika veikti estrādes demontāžas darbi, estrādes pamatu liešana, sienu, karkasa uzstādīšana, estrādes jumta un seguma uzstādīšana. Tāpat veikti iekšējie apdares darbi, ārējo elektrotīklu ievilkšana, apgaismojuma uzstādīšana, lietus kanalizācijas ierīkošana. Projekta gaitā labiekārtota parka teritorija, izgatavoti un uzstādīti soli, metāla kulises un afišu stends.  Estrādes teritorija nožogota ar atbalsta sienu, uz kuras izveidotas pergolas no metāla konstrukcijām. Izmantotie metāla ažūrie raksti izvēlēti ar atsauci uz neogotiku, ņemot vērā, ka estrādes fonu veido bijusī Kena muiža, kas ir vienīgā neogotikas celtne Jēkabpils pilsētā. Vēl veikta betona bruģakmens seguma izbūve, granīta plākšņu ieklāšana, kā arī dekoratīvo stādījumu izveidošana, zālāja at­jaunošana un kokaugu stādīšana.  Estrādes būvniecība tika uzsākta šī gada 20. martā un pabeigta 1. au­gustā.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (3)

 1. īpaši stulbs
  īpaši stulbs
  pirms 1 gada

  Iesvētīšanas balli izjauca nejaukie laika apstākļi. Ko tas varētu nozīmēt? Vienīgais mierinājums mums ir tas, ka arī ilgi gaidītais Likteņdārza atklāšanas rituāls no debesu puses tika pamatīgi bojāts.

  Atbildēt
 2. Fredis
  Fredis
  pirms 1 gada

  Jā, tā ir ļoti interesanta versija, jo ar debesu spēkiem nav joki un komunistiem atliek tikai nožēlot, ka ar tik trulu naidu, savas valdīšanas laikā, vērsās pret Dievu, postot dievnamus. Tiesa, Jēkabpilī tikai iekārtoja baznīcā mēbeļu noliktavu, bet ēku pasaudzēja. Un rezultāts vienalga bija bēdīgs - komunisma celtniecība izčākstēja kopā ar mēbeļu noliktavām.:)DDDD Tā kā Likteņdārza atklāšanas koncertā bija daudz bijušo komunistu, tad viņiem aukstā duša nāca kā svētība savu grēku pārdomāšanai.:DDD

 3. zinātājs
  zinātājs
  pirms 1 gada

  Es nezinu, kādu kultūru grūst jēkabpiliešiem, jo koncerts bija kvalitatīvs, interesants un pārsteigumiem bagāts, bet apmeklētāju vienalga bija ļoti maz. Mani šoreiz ļoti aizkustināja Sadanča saskaņotais priekšnesums. Bija jūtama Dziesmu svētku atbalss.

  Atbildēt

Pievienot komentāru