Filmu par lielajās pilsētās, arī Jēkabpilī, īstenoto projektu varēs redzēt TV
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

22. decembrī TV ekrānos būs redzama dokumentālā filma “9 pilsētas – viena iela”, kas tapusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas sadarbībā ar Latvijas Lielo pilsētu asociāciju. Filma tiks demonstrēta kanālā “RīgaTV 24” plkst. 20.30, tās atkārtojums būs vērojams 23. decembrī plkst. 13.00 un 25. decembrī plkst. 22.30.
    Dokumentālā filma ”9 pilsētas - viena iela” apkopo Latvijas cilvēku stāstus, viedokļus par Latviju un tās vēstures notikumiem, sniedz cilvēku redzējumu un vēstījumu nākamajiem 100 gadiem, kā arī hronikas veidā fiksē Latvijas vietas un to izskatu šodien. Filma ir laikmeta liecība par notikumiem, cilvēkiem un idejām Latvijas nākotnes attīstībai.
      Dokumentālo filmu “9 pilsētas – viena iela” ir izstrādājusi SIA “Platforma Filma”, t. sk. 9 īsfilmas par katru republikas pilsētu – Daugavpili, Jelgavu, Jēkabpili, Jūrmalu, Liepāju, Rēzekni, Rīgu, Valmieru un Ventspili. Filmas režisors ir Andrejs Ēķis, montāžas režisors Jānis Ērglis, producents Pāvils Raudonis.
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. faktiski
    faktiski
    pirms 1 gada

    Ne pa tēmu, bet BD uz gada nogali ir ļoti sasparojusies. Raksti ir interesanti, kodolīgi, daudz un dažādas sabiedrībai noderīgas informācijas, interviju. Tā turpināt! Kopā ar sabiedrību var paveikt daudz. Vairāk arī pa novadiem rakstiet, uzdodiet jautājumus vietējai varai, lai nesnauž nomalēs, īpaši tie tur otrā krastā. Varētu izveidot rubriku, ko kurš deputāts 2018. gadā ir palīdzējis kādam cilvēkam, sabiedrībai. Konkrētus piemērus. Cik reizes ticies ar cilvēkiem, rīkojis sapulces pagastos, pilsētā. Bet baidos, ka nebūs ko teikt vairākumam.

    Atbildēt

Pievienot komentāru