Finālsērijā  divās dienās 10 seti un  neizšķirts 1:1
Juris Šteinbergs

Nedēļas nogalē «Credit24» Latvijas čempionātā volejbolā vīriešiem «Jēkabpils lūši» un «RTU/ Robežsardze» aizvadīja finālsērijas līdz trim uzvarām divas pirmās spēles. Abās ar 3:2 uzvarēja mājinieki.
Pirmais mačs tika aizvadīts sestdien Rīgā. Pirmos divus setus  ar 25:21 un 25:20 uzvarēja jēkabpilieši. Trešajā setā viesi bija vadībā ar 15:9 un 17:13, tomēr zaudēja ar 22:25, tā izlaižot no rokām uzvaru visā mačā, jo ceturtajā setā pēc līdzīga sākuma nācās piekāpties ar 19:25. Piektajā setā «lūši» iespēja 7:5 savā labā, taču turpinājumā  dominēja «RTU/Robežsardze», sagādājot viesiem zaudējumu setā ar 9:15 un mačā ar 2:3. Jānis Medenis guva 15 punktus, Ēriks Voroņko – 13 un Vladislavs Blumbergs – 10. Mājinieki guva 16 punktus ar bloku, bet viesi tikai – 9.
Jēkabpiliešu neveiksmes blokā turpinājās arī otrā mača, kas svētdien risinājās Jēkabpilī, pirmajā setā, kā rezultātā zaudējums ar 19:25. Otro setu, visu laiku esot vadībā,  «lūši»  uzvarēja ar 25:18, bet trešajā ar 25:22 atkal pārāki bija viesi. Ceturtajā setā jēkabpilieši nonāca bezdibeņa priekšā – 18:21 un 21:23, tomēr spēja  izvilkt galotni un uzvarēt ar 25:23. Zelta setu «lūši» iesāka ar varenu pieteikumu uz uzvaru 4:0, tomēr «studenti» saņēmās un panāca   9:9. Turpinā­jumā punktus gan guva tikai mājinieki. «Lūšiem» zvara setā ar 15:9, visā spēlē – ar 3:2, bet sērijā rezultās kļuva neizšķirts 1:1.
Otrajā spēlē 16 punkti Zigurdam Adamovičam un Ē. Voroņko,  J. Medenim — 15, V. Blumbergam – 13, Rihardam Puķītim – 11 punkti.
Šīs nedēļas nogalē komandas aizvadīs vēl divas spēles – sestdien Rīgā, bet svētdien – Jēkabpilī.