«Forevers» ieguldīs 200 000 eiro Jēkabpils loģistikas bāzes modernizācijā
Sagatavoja J. Apīnis

Lielākais pašmāju gaļas pārstrādes uzņēmums «Forevers» ieguldīs 200 000 eiro sev piederošās loģistikas bāzes Jēkabpilī modernizācijā un rekonstrukcijā. Darbu laikā paredzēts palielināt loģistikas sistēmu efektivitāti, kā arī paplašināt noliktavas telpas gandrīz divas reizes. 
      «Forevers» Jēkabpils loģistikas centrs ir viens no uzņēmuma reģionālajiem punktiem, no kura tiek veiktas piegādes pamatā uz Vidzemes, Zemgales un Latgales novadiem. Tāpat loģistikas centra modernizācija paver iespēju stiprināt eksportu uz Lietuvu, kas ir viens no uzņēmuma stratēģiskajiem mērķiem tuvākajā nākotnē. 
     Informē uzņēmuma «Forevers» valdes loceklis Andrejs Ždans: «Loģistikas vadības procesu pilnveidošana tiek darīta, lai stiprinātu uzņēmuma konkurētspēju un efektivitāti. Uzņēmu­mam no laika gala ir bijis svarīgi pārvaldīt un sekot līdzi katram darbības posmam, sākot no produkcijas ražošanas līdz tirdzniecībai, un šajā ķēdē loģistikai ir ārkārtīgi liela nozīme. Ņemot vērā, ka katru gadu palielinām «Forevers» veikalu skaitu, kas nozīmē arī lielāku produkcijas realizāciju mājas tirgū, loģistikas bāzes modernizācija ir likumsakarīga. Cerīgi raugos arī uz eksporta izvēršanu Lietuvā, kur šobrīd pilotprojekta ietvaros esam sākuši tirgot nelielu produkcijas apjomu. Jāuzsver, ka darbības modelis, nodrošinot pilnu ražošanas un produkcijas realizācijas ciklu, mums ļauj saglabāt konkurētspējīgas cenas savos veikalos.» 
      Uzņēmuma Mārketinga nodaļas vadītāja Ilona Bukša informē, ka rekonstrukcijas un modernizācijas projekta ietvaros Jēkabpils loģistikas centrā tiks uzlabotas loģistikas sistēmas – izveidotas jaunas pārkraušanas rampas, mehānismi, kas ļaus paātrināt veikto darbu ātrumu un kāpināt centra efektivitāti. Tāpat tiks nomainītas komunikācijas sistēmas, veikti teritorijas labiekārtošanas un infrastruktūras darbi. Plānots, ka modernizācijas projekts tiks noslēgts 2019. gadā.
«Forevers» loģistikas procesus vada un organizē no Rīgas, kā arī reģionālajiem centriem Jēkabpilī un Saldū. Kopumā uzņēmuma loģistikas nodaļā strādā 53 cilvēki. «Forevers» autotransporta tīklā ir 47 dažādas komerctransporta vienības.
 
Uzziņai
«Forevers» ir lielākais pašmāju gaļas pārstrādes uzņēmums Latvijā, kas tirgū strādā jau vairāk nekā 20 gadus. Uzņēmuma ražotnē, ievērojot Eiropas Savienības ražošanas standartus, katru dienu tiek saražotas un iepakotas vairāk nekā 50 tonnas gaļas produkcijas. «Forevers» tirdzniecības tīklā šobrīd ir 85 veikali visā Latvijā, kura darbības uzturēšanā būtisks ķēdes posms ir uzņēmuma izveidotā loģistikas sistēma. 
 
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. vērotājs
    vērotājs
    pirms 1 gada

    Kad aizbraucu uz Dpils tirgu, skatos, pie Forevers gaļas izstrādājumu stenda vienmēr ir gara rinda. Es taisni brīnos, kur tie cilvēki tik stulbi? Es varu izteikt savu viedokli. Forevers produkcija ir sāļa un pārspīlēti sarkana, arī bezgaršīga. Kas nu ir, tas ir. Laikam pircējus paņem ar cenām, kuras ir lētākas kā citiem ražotājiem.

    Atbildēt

Pievienot komentāru