Futbolisti otro apli sāk ar sakāvi
Juris Šteinbergs

Trešdien «Jēkabpils lūšu»  telpu futbola ko­manda ar maču mājās pret FC «Petrow» uzsāka regulārā virslīgas čempionāta otro apli. Savā debijas mačā virslīgā septembra beigās jēkabpilieši ar šo komandu spēlēja neizšķirti 5:5.
    Otrā tikšanās ar šo komandu tik veiksmīga neizvērtās.  Pirmie rezultātu trešajā minūtē atklāja viesi. Pēc minūtes mājinieku (Jevgēnijs Simonovs) rezultātu izlīdzināja. Nelaimīga «lūšiem» bija septītā minūte, kad 17 sekunžu laikā mūsējie kļūdījās aizsardzībā,  un «Petrow» panāca 3:1 savā labā. Drīz viesi iesita arī ceturtos vārtus un mājinieku treneris Intars Šleseris sauca savus vīrus malā uz pārrunām. Pēc pārrunām mājinieki 12. minūtē vienu vārtus atguva (Rolands Putāns), bet līdz pārtraukumam abas komandas pretinieku vārtsargus vairs nespēja pārspēt.
    Pēc atpūtas jēkabpilieši metās atspēlēties, un tuvu vārtu guvumam bija Mak­sims Potlovs, trāpot pa vārtu stabu. «Petrow» atbildēja ar trim vārtiem, un jau krietni pirms spēles laika beigām uzvarētājs bija zināms. «Lūši» gan samazināja vārtu starpību, kad precīzs vēleiz bija J. Si­monovs, tomēr bija jāsamierinās ar pamatīgu sakāvi  3:7.  Mača beigās Jēkabpils komandas vārtos Daiņa Baļa vietā stājās Gatis Kilbloks, un viņš vairākkārt komandu glāba no vēl lielākas sagrāves.
     Pēc šī zaudējuma «Jē­kabpils lūši»  noslīdēja uz  6. vietu. Nākamo maču viņi aizvadīs 9. decembrī Dau­gavpilī pret «LDZ Cargo/ DFA».
     Saistībā ar konfliktu, kas izcēlās «Jēkabpils lūšu»  iepriekšējā mačā pret SK «Monarhs»  Latvijas telpu futbola asociācijas disciplinārlietu  komisija izteikusi  SK «Jēkabpils lūši» brīdinājumu par paviršu apsardzes darbu. Savukārt spēlē noraidītais «Monarhs» spēlētājs par tīšu sitienu pretiniekam ar roku saņēmis diskvalifikāciju uz divām virslīgas spēlēm, bet klubam būs jāsamaksā 150 EUR soda nauda.