Futbolisti sāk ar zaudējumu

Sestdien ar maču mājās pret “Valmiera Glass VIA” cīņas Latvijas futbola čempionāta 1. līgā sāka ”FK Jēkabpils/JSC”.
     Šogad Jēkabpils komandas oficiālajā pieteikumā ir 39 futbolisti. Liela daļa no tiek gan ir Jēkabpils sporta skolas audzēkņi, kas diez vai tik viegli sastāvā iekļūs. Pieteikumā ir iekļauti   pieci leģionāri – četri no Ukrainas, bet viens Baltkrievijas futbolists pārnācis no Tukuma komandas. Starpsezonā jēkabpiliešiem pievienojušies arī 4 spēlētāji no 2. līgas kluba “FK Krāslava”.
    Pirmajā mačā laukumā pabija trīs leģionāri un visi četri “krāslavieši”. Pirmais puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu. Otrā puslaika 55. minūtē rezultātu mājinieku labā atklāja baltkrievs Dmitrijs Kuzmins. Valmierieši līdzsvaru panāca 73. minūtē, kad vārtus guva pirms minūtes laukumā iznākušais Vairis Velme, bet pēc trim minūtēm Valts Jaunzems vadībā izvirzīja viesus. Mača izskaņā vairāk nekā 10 minūtes jēkabpilieši aizvadīja mazākumā, jo otro dzelteno kartīti un noraidījumu saņēma Aleksejs Kuplovs-Oginskis. Spēlējot vairākumā, viesi vēlreiz bumbu raidīja  Elvija Višņevska sargātajos vārtos (V. Velme) un sagādāja mājiniekiem zaudējumu ar 1:3.
   “FK Jēkabpils/JSC” maču aizvadīja šādā sastāvā: Elvijs Višņevskis,  Oļegs Peņkovskis (80' Vitālijs Lapkovskis),  Aleksandrs Gospodarjovs (55' Dmitrijs Kozlovs),  Aleksejs Kuplovs-Oginskis,  Oskars Zeps, Dmitro Tamilovičs (67' JurijsMorozs ), Igors Lapkovskis,  Jevģēnijs Simonovs, Andrijs Čerevko, Jurijs Halimons,  Dmitrijs Kuzmins (76' Sergejs Lebedevs).
   Nākamo maču FK Jēkabpils/JSC”aizvadīs 23. aprīlī izbraukumā pret “BFC Daugavpils”.

Komentāri (1)

1. hm
    hm
    pirms 7 gadiem

Kāda veĺla pēc Jpils komandā vajadzīgi 5 leği. Lai atkal sistos par priekšpēdəjo vietu? Būtu labāk ar vietējiem 2 līgā kapājuši