Futbolistiem vēl viena uzvara

Sestdien  Jēkabpils stadionā mājas spēli Latvijas čempionāta 1. līgā pret FK Tukums 2000/TSS aizvadīja FK Jēkabpils/JSC. Tukumnieki atrodas tabulas augšdaļā, kamēr jēkabpilieši  tikai pamazām sāk rāpties laukā no bedres. Pagājušā sezonā " FK Tukums 2000/TSS"  katrā savstarpējā spēlē guva pa desmit vārtiem (10:0 un 10:1).

Šajā mačā pirmie pie panākuma tika  viesi, kad 13. minūtē jēkabpiliešu vārtsargu Kasparu Neretu pārspēja Edija Joksts. Mājinieki vadībā izvirzījās  puslaika beigās - vispirms 39. minūtē precīzs bija  Aigars Liņģis, bet 41. tukumnieku vārtus ieņēma Dmitrijs Kuzmins. Pirmā puslaika rezultāts 2:1 jēkabpiliešu labā. Pēc pārtraukuma rezultāts nemainījās līdz 79. minūte. Bet tad gan vārti "pabira" — 3:1 panāca Jurijs Haļimons, vēl vienus vārtus guva D. Kuzmins, un visbeidzot punktu viesu sagrāvei pielika Aleksejs Kuplovs-Oginskis. Jēkabpilieši izcīnīja uzvaru ar 5:1. Tas viņiem bija trešais panākums pēc kārtas.

Pārāk  pakāpties turnīra tabulā mūsējiem gan nesanāca –  viņi  ar 12 punktiem ieņem 11. vietu, taču līdz 5. vietai, kurā atrodas "RTU FC/Skonto Academy" ir tikai trīs punkti. Tieši ar šo komandu savā stadionā "FK Jēkabpils/JSC" tiksies nākamajā kārtā 15. jūlijā.

Jāatzīmē, ka  jēkabpilietis Ukrainas leģionārs Dmirijs Kuzmins snaiperu sarakstā ar 9  gūtajiem vārtiem dala pirmo vietu.