Futbolistiem vēl viens neizšķirts

Sestdien septītās kārtas spēli Latvijas virslīgā telpu futbolā aizvadīja «Jēkabpils lūši».
     Ludzā jēkabpilieši, kas ieņēma ceturto vietu, tikās ar trešajā pozīcijā esošo TFK «Rēzekne /RFA». Arī pēc mača abas komandas saglabāja šīs vietas, jo spēle beizās  neizšķirti 3:3 (2:2). Septītajā minūtē desmit se­kunžu laikā  mājinieki guva divus vārtus izvirzoties vadībā ar 2:0. Mājinieki jau pirmā puslaika vidū  nopelnīja sesto sodu, un jēkabpilieši vienus vārtus  ar 10 m soda sitienu atguva (Ro­nalds Putāns). Tāda paša izdevība bija arī rēzekniešiem, bet viņi to nerealizēja. Pēdējā puslaika minūtē R. Putāns atkal bija precīzs no 10 m soda sitienu atzīmes – 2:2. Pēc pārtraukuma mājinieki vēlreiz  izvirzījās vadībā, bet Oskars Zeps mača izskaņā panāca izlīdzinājumu - 3:3.
    Nākamo spēli «Jēkabpils lūši»  aizvadīs 17. novembrī izbraukumā pret «Beitar».