“Gada jēkabpilietis” 2018- Inga Nestere un Māris Trušelis
Jēkabpils pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa

Jēkabpils pilsētas pašvaldības Apbalvojumu piešķiršanas komisija “Gada jēkabpilietis” apbalvojumam izvirzījusi Ingu Nesteri- filmu studijas “Sī & Mī” režisori, žurnālisti un Māri Trušeli- Sporta kluba “Jēkabpils Lūši” prezidentu, Jēkabpils Sporta centra saimniecības pārzini un Latvijas Volejbola federācijas valdes locekli.
   Inga Nestere apbalvojumu saņems par neatlaidīgu darbu, paliekošu kultūras un vēstures mantojuma dokumentēšanu, kā arī sabiedrības garīgo vērtību saglabāšanu.
   Māris Trušelis apbalvojumu saņems par aizrautīgu darbu, jauno sportistu iedvesmošanu, augstiem sasniegumiem volejbola attīstībā Jēkabpilī, liekot izskanēt pilsētas vārdam Latvijā un pasaulē. 
  Apbalvojumi “Gada jēkabpilietis” tiks pasniegti Jēkabpils pilsētas svētkos 16.jūnijā, lielkoncerta “RADI Jēkabpilī” laikā. Lielkoncerta norise plānot no plkst. 18.00 Vecpilsētas laukumā, savukārt “Gada jēkabpilietis” nominantu sveikšana plānota aptuveni plkst.19.30. Sveicam un priecājamies par jums!
 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (13)

 1. Fakts
  Fakts
  pirms 1 gada

  Mazā ute Nestere ir smieklīga. Režisore... Uzbāzīga un jokaina

  Atbildēt
 2. akts
  akts
  pirms 1 gada

  Galvenais pats neesi uzbāzīgs.DDD

 3. Jefs
  Jefs
  pirms 1 gada

  Abi pelnījuši pagodinājumu “Gada jēkabpilietis” 2018, jauni un enerģiski.

  Atbildēt
 4. nu jau
  nu jau
  pirms 1 gada

  Gada kakucis gan viens, gan otrs.

  Atbildēt
 5. bet
  bet
  pirms 1 gada

  Pastāsti par savu devumu pilsētas izaugsmei, savus komentārus Tu taču par tādiem neuzskati? Ko?!

 6. to/bet
  to/bet
  pirms 1 gada

  man piemēram jūsu sasniegumi pie pakaļkas. neesmu redzējusi tās filmas un citi, lielais vairums arī nē, kā arī kā par žurnālistiku nekā nezinu, bet bez lūšiem arī varētu iztikt. Viņi tur sitās sava prieka pēc par sponsoru naudu. Bez volejbola arī var iztikt. Jāgodina ir cilvēki, kuri sakopj pilsētu. Tie paši kaut vai ikdienas strādnieki ar slotām, lāpstām, grābekļiem un firmas, kuras reāli kaut ko dara. Vot tas ir devums pilsētai, ko redz un jūt visi.

 7. zināšanai>>>to/bet
  zināšanai>>>to/bet
  pirms 1 gada

  Tieši sportisti jau ir tie aktīvākie pilsētas kopēji, jo sports ieaudzina atbildības sajūtu pret darāmo. Bet ar savu nezināšanu un šauro dzīves uztveri publiski Tev lielīties nevajadzēja.:)DDD

 8. Izsmiekls
  Izsmiekls
  pirms 1 gada

  Lai sportisti meņģējas savā sulā. Neviens viņiem nespiež dricelēt bumbu sporta zālē. Visi šie plānā galdiņa urbēji: režisori, žurnālisti, sportisti - ir nevajadzīgi dīkdieņi. Jāgodina cilvēki, kuri patiešām strādā, nevis ākstās.

 9. to Izsmiekls
  to Izsmiekls
  pirms 1 gada

  Klāj galdā savus labos darbus, "īstais strādniek"!! Nenovazā kārtīgo strādnieku devumu savos izsmadzeņojumos, mēģinot pacelt to sev kā vairogu.

 10. ciniķis
  ciniķis
  pirms 1 gada

  Divi klauni bez reāla devuma sabiedrībai.

 11. Izsmiekls
  Izsmiekls
  pirms 1 gada

  Tu tiešām esi tukšpauris. Vai tas, ka caur šo klubu tiek izaudzināti kārtīgi cilvēki tavuprāt nav devums pilsētai un Latvijai.

  Atbildēt
 12. faktiski
  faktiski
  pirms 1 gada

  Kaut kāds debīlisms- devums, pienesums. Kaut kas taču ir jāgodā, tradīcija ieviesta, i godā visus dīkdieņus pēc kārtas. Atradušies te baigie varoņi. Katrs dara savu darbu un katrs ir piederīgs pilsētai. Vot jāgodina visi kopā, nevis kādi atsevišķi personāži,par kuru devumu pilsētai, tiešām ir jāšaubās.

  Atbildēt
 13. praktiski
  praktiski
  pirms 1 gada

  Skaudība ir grēks, neskaud, bet svētdien aizej uz baznīcu.

Pievienot komentāru