Gaida piedāvājumu dzimtsarakstu nodaļas jauno telpu nomai
INESE ZONE

Kad tieslietu ministrs Jānis Bordāns jūlija nogalē apmeklēja Jēkabpils jauno tieslietu namu, Jēkabpils domes vadība lēsa, ka līdz septembra beigām pilsētas dzimtsarakstu nodaļa jau varētu ievākties jaunajās telpās. Tāpat izskanēja cerība, ka Tiesu namu aģentūra varētu telpas Jēkabpils domei nodot bezatlīdzības lietošanā. 
      – Dome vēl nav saņēmusi Tiesu namu aģentūras piedāvāto nomas līgumu. Sākotnēji runājām par iespēju saņemt dzimtsarakstu telpas bezatlīdzības lietošanā, bet mutiski esmu saņēmusi informāciju, ka tas nebūs iespējams. Attiecībā uz nomas maksu piedāvājuma vēl nav. Tāpēc, kamēr tas nebūs saņemts un noslēgts nomas līgums, dzimtsarakstu nodaļa nevar pārvākties. Šī gada budžetā ir ieplānota nauda dzimtsarakstu nodaļas jauno telpu iekārtošanai. Bet, kamēr nav nomas līgumu, nevaram veikt aktivitātes. Vērtēsim, cik iela būs  nomas maksa. Sarunu līmenī ir solīts, ka tā būs minimāla, bet gaidīsim piedāvājumu. Tad arī varēs informēt par turpmāko dzimtsarakstu nodaļas darbību, kurā brīdī varētu pārvākties, – informē Jēkabpils domes priekšsēdētāja vietniece Kristīne Ozola.
      Tieslietu ministra vizītes laikā, apskatot laulību zālei paredzēto telpu, bija redzams, ka tā ir tādā pašā atturīgā stilā kā visas citas telpas: visai askētiska, pelēkos toņos ieturēta. BD interesējās, kā to plānots iekārtot, vai būs kādas interjera izmaiņas? K. Ozola stāsta, ka māksliniecei ir  redzējums, kā  darīt. Kad varēs izmantot telpas, skatīšoties, ko tur var darīt. 
     – Taču jāņem vērā, ka dzimtsarakstu nodaļa tomēr ir valsts institūcija un šīm telpām jābūt askētiskām, – saka Kristīne Ozola. Viņa izteica cerību, ka līdz Ziemassvētkiem dzimtsarakstu nodaļa jau būs uzsākusi darbu jaunajās telpās. 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. A
    A
    pirms 9 mēnešiem

    Dome no citiem grib īrēt bez maksas vai par min maksu, bet iedzīvotāji, lai īrē par maksimālo malsu. Tas pats ar telefoniem: domei un iestādei bez maksas, bet, ja zvana iedz;ivot;aji, tad ieejošā zvana maksa par lielu naudu. Skaisti vadīt bagātu tautu, kas par visu maksā pa maximumu

    Atbildēt

Pievienot komentāru