Gatavi dzīvei, gatavi sabiedrībai
Anita Sproģe, Jēkabpils NVO resursu centrs

No 8. līdz 10.martam Liepājā - Liepājas Valsts tehnikumā norisināsies Strukturētā Dialoga V cikla noslēguma konference.
    Pasākumā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem, jaunatnes darbā iesaistītie, nevalstisko organizāciju un pašvaldību pārstāvji, pašvaldību un Saeimas deputāti, valsts pārvaldes iestāžu darbinieki.
     Konferences mērķis ir veicināt dialogu starp jauniešiem un politikas veidotājiem un īstenotājiem jauniešiem aktuālos jautājumos. Tā sniegs ieskatu un izpratni jaunatnes politikas jomas aktualitātēs Latvijā un Eiropā, veicinās kritiskās domāšanas prasmes, aplūkos Strukturētā Dialoga V cikla rezultātus gan Latvijā un Eiropā un veicinās dažāda līmeņa diskusijas par jaunatnes politiku nākotnē. Strukturētā Dialoga V ciklā kopumā norisinājušās 35 aktivitātes, iesaistot pusotru tūkstoti dalībniekus no visas Latvijas, gan jauniešus, gan lēmumu pieņēmējus, gan ekspertus jaunatnes jomā.
    Papildus pievienotā vērtība noslēguma konferencei – otrās dienas noslēgumā tiks oficiāli atklāta “Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2017 – Liepāja” aktivitāšu sezona.
    Piedalīties pasākumā var visas 3 dienas vai kādu dienu pēc izvēles.. Pasākuma organizatori sedz ēdināšanas, izmitināšanas izmaksas un ar programmas nodrošināšanu saistītās izmaksas. Dalībniekiem ir jāsedz transporta izmaksas nokļūšanai uz/no pasākuma norises vietu.
Pieteikšanās konferencei: līdz 20.februārim aizpildot anketu: ejuz.lv/nosl
    Konferences programma pieejama http://ljp.lv/wp-content/uploads/2017/02/programma_0802.pdf (Organizatori patur tiesības veikt nelielas izmaiņas plānotajā programmā.)
    Konferences dalībniekiem no Jēkabpils, kuri uz Liepāju plāno doties ar sabiedrisko transportu vai privāto transportlīdzekli (aizpildot visas pasažieru vietas) ir iespēja saņemt 50% atlaidi transporta izmaksām. Lūdzam pieteikties biedrībā “Jēkabpils NVO resursu centrs” līdz 2017. gada 1. martam – tālrunis: 29449622 (valdes priekšsēdētāja Agita Pleiko) vai 652 20097 (no 9.00 līdz 17.00 katru darba dienu).

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. cikls
  cikls
  pirms 1 gada

  Šoreiz nebraukšu. Pietiek ka piedalijos 4 cikla struktūras dialoga noslēguma trešajā konferencē

  Atbildēt
 2. jautajums
  jautajums
  pirms 1 gada

  Kad Jekabpils bus jauniesu galvaspilseta? Dome pat strukturvienibu nodibinaja:)

  Atbildēt

Pievienot komentāru