Gatavi pirkt ēku Kazarmu ielā, bet kaulēsies par cenu
INESE ZONE

BD jau vairākkārt ir rakstījusi par pašvaldības mēģinājumiem no privātpersonas atpirkt veco caurlaides ēkas graustu pils rajonā Kazarmu ielā. 
    Pašvaldība būtu gatava to nopirkt, nojaukt un izbūvēt drošu krustojumu ar Rīgas ielu, bet iecere vienmēr atdūrusies pret pārāk augsto cenu, ko prasa īpašnieks. Pēdējā cena, kas tika prasīta pērn, bija 14 000 eiro, bet pašvaldība bija gatava maksāt tikai 5 000 eiro. Nu objekts tiek piedāvāts par 9 000 eiro. 
     Attīstības un tautsaimniecības komitejas sēdē tās vadītājs Aigars Nitišs mudināja deputātus piekrist pirkumam, jo satiksmes autobusam grūti izbraukt šo krustojumu, tas nav pārredzams un ir nedrošs. Turklāt teritorijas sakārtošana būtu jāvērtē kopā ar pils kompleksa attīstības plāniem. Deputāti piekrita, ka jāpērk. Tika lēsts, ka kopā ar ierakstīšanu zemesgrāmatā un nojaukšanu izmaksas varētu sasniegt 30 000 eiro.  Iz­skanēja priekšlikums, ka varbūt nokaulēt cenu vismaz līdz 8 000 eiro.
     Deputāti tam piekrita un vienojās, ka jāvirza lēmums par pirkšanu uz domes sēdi un līdz tai jārunā ar īpašnieku par iespēju kaut nedaudz samazināt cenu. 
A. Nitišs secināja, ka pirkums būtu aktuāls arī no tā viedokļa, ka nākošgad bruņoto spēku parāde notiks Jēkabpilī, Rīgas ielā, un būtu labi, ja līdz tam graustu varētu novākt un krustojumu sakārtot.  

iesaki šo rakstu:

Komentāri (2)

 1. nu gan
  nu gan
  pirms 1 gada

  Par to graustu prasa 14 000 eiro!!! Pēdējais laiks sākt likt sodus īpašniekam par sava īpašuma nesakopšanu.

  Atbildēt
 2. ?
  ?
  pirms 1 gada

  Tai būdai jau sen vairs neder vārds ēka ,tas vienkārši ir karkass ,kas turas uz punķiem.

  Atbildēt

Pievienot komentāru