Gatavojas Pasta ielas būvdarbu pieņemšanai ekspluatācijā
INESE ZONE

Būvdarbi Pasta ielas būvobjektā Jēkabpilī bija jāpabeidz  līdz 2019. gada novembra beigām. Darbi ir pārtraukti un acīmredzami pabeigti. Kā informēja domes Pilsētvides departamenta direktors Raits Sirmovičs,  objekts vēl nav nodots ekspluatācijā, jo pašvaldība nav saņēmusi no uzņēmēja dokumentus, kas apliecinātu, ka darbi pabeigti. Kad tādi būs,  informēšot Būvniecības valsts kontroles biroju un tiks organizēta objekta pieņemšana ekspluatācijā.
     Savukārt asfalta paraugu ņemšana tā kvalitātes pārbaudei, par ko domes priekšsēdētājs Aivars Kraps ir informējis, ka šādas pārbaudes tiks veiktas visos lielākajos ielu infrastruktūras atjaunošanas projektos, tikšot veikta pirms objekta nodošanas ekspluatācijā.
     Pasta ielas pārbūves projekts paredzēja darbus arī Zaļās, Jēkaba, Akmeņu, Katoļu un Viestura ielā. Tika rekonstruētas ielu brauktuves un ietves, izbūvēta lietusūdens kanalizācija, ūdensvads, sadzīves kanalizācija, siltumtrase, kā arī ielu apgaismojums. Atbilstoši projektam rekonstruēti un labiekārtoti arī Jēkaba un Riekstu skvēri, veikta Ausekļa ielas  braucamās daļas, ietvju un komunikāciju izbūve un Brīvības un Akmeņu ielas stūrī esošās ēkas pārbūve par viesnīcu. Būvdarbus veica SIA «Ošukalns». Minēto ielu rekonstrukcija tika līdzfinansēta no Eiropas Reģionālās attīstības fonda. Projekta kopējās izmaksas ir 3,6 miljoni eiro. 
    Informējot par darbu gaitu citos objektos, R. Sirmovičs pastāstīja, ka turpinās būvdarbi Zīlānu ielas posmā no pareizticīgo dievnama līdz Raiņa ielai. Savukārt posmā no Slimnīcas ielas līdz Ķieģeļu ielai darbi jau pabeigti un  posms jau nodots uzturēšanai pašvaldībai. Tehnoloģiskais pārtraukums Zīlānu ielas rekonstrukcijā iestāsies, kad laika apstākļi vairs neļaus turpināt darbu. Pārtraukums līdz pavasarim jau ir noteikts darbiem Parka, Siguldas un Kalna ielā.  
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (0)

    Informācija! Šim rakstam nav pievienots neviens komentārs, bet Jūs varat būt pirmais kas ierakstīs komentāru!

Pievienot komentāru