Graustu nojaukšana turpinās arī nākamgad
INESE ZONE

BD jau informēja, ka Jēkabpils dome vēl šogad plāno nojaukt pašvaldībai piederošo graustu Ziemeļu ielā 1. Domes priekšsēdētājs Aivars Kraps stāsta, ka budžetā tam paredzēti 50 000 eiro. Sekos iepirkums, tad -  nojaukšana un sadrupināšana. To visu plāno paveikt līdz Ziemassvētkiem. 
     -Strādājot pie nākamā gada budžeta, skatāmies, ko varētu nojaukt nākamo. Viena no tādām būvēm varētu būt grausts Madonas ielā pretim SIA „Jēkabpils PMK” birojam. Tas nav pašvaldības īpašums. Es nesaku, ka tieši šo variantu izvēlēsimies, jo vēl būtu jānojauc grausts pie 3. vidusskolas, arī bērnudārza grausts Ķieģeļu ielas mikrorajonā. Tie abi ir privātīpašumi. Vēl ir arī daži citi objekti, kas būtu nojaucami, kas ir privāti, skatīsimies, kuru no tiem varam juridiskā ceļā likumīgi nojaukt, - informē Aivars Kraps. 
    Vaicāts, kā sokas ar izdevumu atgūšanu par ēkas nojaukšanu Viestura ielā, A. Kraps skaidro, ka tas ir procesā. Pašvaldība pretendējot uz nojauktā grausta zemes gabalu. Apmēram pēc pusgada zeme būšot pašvaldības īpašumā, jo juridiskais process tās iegūšanai esot diezgan garš. 
 

iesaki šo rakstu:

Komentāri (1)

  1. labi
    labi
    pirms 1 gada

    Neaizmirstiet Celtnieku ielu. Būs skaistā halle,kas pievilks cilvēkus,bet grausti tās apkārtnē nevairos labo pilsētas slavu.

    Atbildēt

Pievienot komentāru