Handbolistēm kārtējā uzvara

Sestdien Latvijas handbola virslīgā sievietēm  Jēkabpils Sporta skolas komanda mājās uzņēma pastarītes “LAT-2002/REIR Dobele” un izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 50:34.
    Mača sākumā mājnieces pat nonāca  iedzinējos ar 1:2, taču tā bija vienīgā reize šajā mačā, kad jēkabpilietēm nācās atspēlēties. Līdz pirmā puslaika vidum spēle bija daudzmaz līdzīga – mājinieču pārsvars bija tikai 13:11. Tad jēkabpilietes devās atrāvienā, ko iesāka Simona Ārmane un ar trim vārtiem pēc kārtas turpināja Krista Krūmiņa. Puslaika pārtraukums tika sagaidīts pie rezultāta 24:16.
    Otrajā puslaikā Jēkabpils SS handbolistes pārsvaru palielināja līdz 14 vārtiem, bet pašās mača beigās – arī līdz 16. Spēle noslēdzās ar mājinieču uzvaru 50:34. Rezultatīvākā ar  12 vārtiem bija Anete Čeiča, bet  11 precīzi metieni Dinijai Purviņai. Jēkabpilietes jau ilgāku laiku ir virslīgas vadībā. Nākamās divas spēles mūsējās aizvadīs ar otrajā vietā esošo Salaspils Sporta skolas komandu -  9. februārī mājās, bet 12. februārī – izbraukumā.